مقاله ها

مقاله ها

یک سیستم مدیریت شبکه (NMS) برنامه یا مجموعه ای از برنامه هاست که برای مدیران شبکه، اداره اجزا منحصر به فرد شبکه در یک چارچوب مدیریت شبکه بزرگتر را امکان…
شبکه های نوری پسیو 10 گیگابیت در ثانیه (10G-PON) نسل بعدی شبکه های پسیو در ادامه ی نسل فعلی شبکه نوری پسیو گیگابیت (ITU-TG.984) ‎(GPON)‏ و شبکه نوری پسیو اترنت…
چندین نوع از کابل های جدید برای استفاده در FTTH ایجاد شدند. در FTTH، بیشتر کابل های فیبر منفرد ساختار پیچیده ای با فیبر های tight buffer و اعضای مقاوم…
شرکت های تلفن، CATV و اینترنت همگی از مقدار زیادی فیبر نوری استفاده می کنند که تقریبا همه ی آنها فیبر Single mode هستند و بیشتر از نوع خارجی هستند.…
احتمالا هیچ راهی برای تعمیم دادن فرایند نصب برای FTTX وجود ندارد که دلیل آن منحصر به فرد بودن سیستم ها و متفاوت بودن هر مشترک در برخی موارد می…
EPON مبتنی بر اترنت IEEE802.3 می باشد که برای پشتیبانی از اتصالات نقطه به چند نقطه ( P2MP ) اصلاح شده است و ترافیک اترنت را به صورت طبیعی انتقال…
‎(Fiber To The X) FTTX ‏ یک واژه ی جمعی برای ارائه ی توپولوژی های مختلف فیبر نوری می باشد که با توجه به محل ترمینال شدن فیبر طبقه بندی…
Non-zero dispersion-shifted fiber یک نوع فیبر نوری Single mode می باشد که برای غلبه بر مشکلات فیبر DSF طراحی شده است. NZDSF در ITU-TG655 مشخص شده است. فیبر NZDSF در…
Dispersion-shifted fiber‏( ‎DSF‏) نوعی فیبر نوری ساخته شده برای بهینه سازی پاشندگی و تلفات می باشد. فیبر DSF یکی از انواع فیبر نوری Single mode با ضریب شکست پوشش هسته…
صفحه7 از10
شماره تماس : 02173065000
Toggle Bar

دسترسی سریع

اصطلاحات

اطلاعات تماس

خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-جنب تالارسفیران-پلاک 499-طبقه 2-واحد2 تلفن 5-77959684-021

Search