PON Module | PON ماژول

از زمانی که استفاده از فناوری GPON بر بستر شبکه های FTTx جای خود را در بازار فناور های مخابراتی گشود ابزار ها و لوازم فناوری PON نیز هر روز رو به گسترش است. ماژول های گیرنده PON یکی از مولفه های این شبکه است که هم در دستگاه ONT و هم در دستگاه OLT مورد استفاده قرار می گیرد.

ماژول PON چیست؟

ماژول PON یک نوع گیرنده است که در سیستم PON( GPON) مورد استفاده قرار می گیرند. این ابزار به طور کلی هر دو طرف شبکه مورد استفاده قرار می گیرد و سیگنال های موجود را بین دستگاه OLT و ONT جا به جا می کند. البته نوع ماژول هایی که در این دو دستگاه بکار گرفته می شوند به دو دسته ماژول های OLT و ماژول های ONT تقسیم می شوند. ماژول های OLT پیچیده تر از ماژول های ONT هستند.

از ویژگی های ماژول PON می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • با استفاده از ماژول PON انتقال اطلاعات به صورت point to multi-point است.
  • یک ماژول PON روی دستگاه OLT می تواند با حداکثر 128 ماژول روی دستگاه ONT ارتباط برقرار کند.
  • این ماژول ها قادرند داده را تا 20 کیلومتر انتقال دهند.
PON Module | PON ماژول

شرکت فاطر رسانور طراح و مجری شبکه های فیبر نوری یکی از وارد کنندگان تجهیزات مخابراتی به داخل کشور است که توانسته با همکاری با برترین برند های روز دنیا، انواع ماژول های PON به کشور وارد کرده و به بازار عرضه کند.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search