Optical Power Meter | پاور متر فیبر نوری

مینی پاورمتر نوری گرندوی سری FHP12

مینی پاورمتر نوری گرندوی سری FHP12

معرفی

مینی پاورمتر نوری گرند وی سری FHP12 دارای ساختار کوچک و عملکرد پایدار بوده و دقت بالا در اندازه گیری طول موج های 850nm، 1300nm، 1310nm، 1490nm، 1550nm و 1625nm را تضمین می نماید. این پاورمتر به کمک یک منبع نور لیزری می تواند افت در فیبر، کابل و سایر تجهیزات پسیو نوری را اندازه گیری نماید.

FHP1 Series Mini Optical Power Meter

FHP1 Series Mini Optical Power Meter

معرفی

مینی پاورمتر نوری گرندوی سری FHP1

پاورمتر نوری گرند وی سری FHP1 دارای دقت بالا در اندازه گیری بوده و جهت اندازه گیری میزان افت در کابل فیبر نوری طراحی شده است. این پاور متر بهترین گزینه برای زمانی است که بودجه در نظر گرفته شده کم است. ابعاد کوچک و وزن کم این پاور متر عملیات تست را آسان تر کرده است.

FHP2 Series Optical Power Meter

Optical Power Meter

معرفی

پاورمتر نوری گرندوی سری FHP2

پاورمتر نوری گرند وی سری FHP2 با کارکرد بهتر و هوشمندانه، از پیشرفته ترین سری های پاورمتر محسوب می شود. در شرایط آزمایشگاهی، تست شبکه های LAN، WAN، CATV و شبکه های فیبر نوری با مسافت بالا این پاورمتر همراه با منبع نوری لیزری گرند وی می تواند جهت شناسایی و ارزیابی کیفیت لینک فیبر نوری و همچنین اندازه گیری میزان تضعیف فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرد.

FHP2P01 PON Optical Power Meter

FHP2P01 PON Optical Power Meter

معرفی

پاورمتر نوری پان FHP2P01

پاورمتر نوری PON گرند وی مدل FHP2P01 ، پاورمتری با ابعاد کوچک، حداقل افت و بهترین کیفیت می باشد. این دستگاه به منظور تست، نصب و نگهداری شبکه FTTX PON طراحی شده است که می تواند برای APON، BPON، EPON و GPON استفاده شود. پاورمتر FHP2P01 دارای دو پورت خروجی ONU و OLT/Video می باشد که از CW/burst upstream در 1310nm و سیگنال downstream در 1490/1550nm پشتیبانی می کند. این دستگاه می تواند بصورت مستقیم وضعیت های مختلف pass، warning و Failure را در تست Threshold نشان دهد. پاورمتر FHP2P01 یک ابزار مناسب برای نصب و نگهداری PON است.

FHP3P01 PON Optical Power Meter

PON Optical Power Meter

معرفی

پاورمتر نوری پان FHP3P01

پاورمتر نوری PON گرند وی مدل FHP3P01 ، به عنوان یک پاورمتر صنعتی پیشرفته مختص PON، پرچمدار تجهیزات تست گرند وی (Grandway) است که بطور خاص برای سیستم های FTTH و FTTP (fiber-to-the-premises) طراحی شده اند. این ابزار ایده آل برای راه اندازی خدمات FTTH / FTTP و عیب یابی آنهاست.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search