مبدل فیبر نوری و مبدل E1

مبدل ها جهت تبدیل سیگنال های مختلف شامل اینترنت، تصویر، تلفن، صوت، اترنت و داده به سیگنال نوری یا اترنت یا تبدیل سیگنال های اترنت به نور و بالعکس برای انتقال بر روی بستر های مختلف در فرستنده (توسط مبدل فرستنده) و تبدیل دوباره آنها به سیگنال خروجی در گیرنده (توسط مبدل گیرنده) استفاده می شود.
مبدل ها در چهار نوع مبدل های E1، مدیا کانورتور (تبدیل سیگنال اترنت به نور و بالعکس)، ویدئو کانورتور (تبدیل سیگنال تصویر به نور و بالعکس) و کانورتور تلفن (تبدیل سیگنال تلفن به نور و بالعکس) ارائه می شود که این دسته بندی متناسب با نوع سیگنال ارسالی صورت گرفته است.

مدیا کانورتور فیبر نوری

مدیا کانورتور فیبر نوری امکان انتقال سیگنال های اترنت را بر بستر تنها یک فیبر نوریsingle-mode یا multi-mode از طریق تبدیل آنها به سیگنال نوری مهیا می سازد. همچنین مدیا کانورتور های OPF دارای امکان پشتیبانی از vlaning می باشند.

انواع مدیاکانورتور
مدیا کانورتور فیبر نوری

کانورتور فیبر نوری به تلفن

کانورتور تلفن فیبر نوری قادر به انتقال سیگنال های خطوط تلفن و خطوط ایوان بر روی بستر فیبر نوری می باشد. کانورتور های تلفن OPF در انواع 4، 8، 16و 24 پورت تولید می شوند. انتقال سیگنال ها از طریق تنها یک فیبر نوری صورت می گیرد و ارتباط بین این این دستگاه ها می تواند فیبرنوری ‏SM(Single-Mode)‎ و یا ‏MM(Multi-Mode)‎ باشد. کانکتور های فیبر قابل استفاده در این مبدل ها می تواند از نوع SC ، FC و یا ST باشد . مسافتی که می توان این خطوط را انتقال داد با فیبر MM تا 2 کیلومتر و با فیبر SM تا 120 کیلومتر مقدور می باشد که این مسافت بوسیله برخی تقویت کننده های فیبرنوری قابل افزایش می باشد.

انواع کانورتور تلفن
کانورتور فیبر نوری به تلفن

ویدئو کانورتور فیبر نوری

استفاده از فیبر نوری در شبکه های ارتباطی مستلزم استفاده از سخت افزاری برای تبدیل سیگنال های مختلف به سیگنال نوری و بالعکس می باشد. ویدئو کانورتور OPF سخت افزاری با امکان تبدیل سیگنال های دیتا، صوت، ویدئو، اترنت و تلفن به سیگنال نوری و ارسال از طریق تنها یک فیبر نوری single-mode یا multi-mode می باشد که در دسته بندی های مختلف با توجه به نوع سیگنال ارسالی و تعداد پورت ارائه می شوند.

انواع ویدئو کانورتور
ویدئو کانورتور فیبر نوری

مبدل E1

زمانی که شما دارای یک شبکه مبتنی بر IP هستید و همچنین نیاز دارید خطوط E1/T1 را از طریق این شبکه انتقال دهید، باید از تکنولوژی TDM over IP استفاده کنید که این کار با استفاده از مبدل های E1 انجام می شود. این مبدل های E1 با ظرفیت ها و تعداد پورت های مختلف ارائه می شوند که باید با توجه به نیاز پروژه انتخاب شوند. همچنین این دستگاه ها بدون اتلاف و با نصب و راه اندازی آسان می باشند.

انواع مبدل E1
مبدل E1

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search