تامین تجهیزات دیتاسنتر | اتاق سرور

دیتا سنتر قلب و روح شبکه است. عملکرد شبکه کاملاً وابسته به عملکرد دستگاه های موجود در دیتاسنتر است. به همین دلیل مهم است که در ساخت دیتاسنتر از تجهیزات با کیفیت از برترین برندهای تجاری جهان استفاده شود. تجهیزات بکار رفته در داخل دیتاسنتر به دو بخش تجهیزات پسیو و اکتیو تقسیم می گردد. تجهیزات پسیو مانند cable management، پچ کورد، پیگتیل، ODF و تجهیزات اکتیو مانند دستگاه OLT، NVR، firewall و ... .

شرکت فاطر رسانور به پشتوانه حضور متمادی در این عرصه توانسته با برترین برند های داخلی و خارجی تولید کننده این محصولات مانند اسکراتل، کیوتک، سیسکو و ... ارتباط برقرار کند و تامین تجهیزات پروژه های خود را بر عهده بگیرد. این شرکت با نیاز سنجی درست هر پروژه، تجهیزات مورد نیاز آن را بر آورد کرده و در زمان مناسب آن را به پروژه تزریق می کند.

داشتن یک شبکه با کیفیت بستگی زیادی به تجهیزاتی که استفاده می کنید دارد. شرکت فاطر می تواند این تجهیزات را در اختیار شما قرار دهد.

تامین تجهیزات  دیتاسنتر | اتاق سرور

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search