language flag language flag

شرکت فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

شرکت تحقیقات فناوری اطلاعات و ارتباطات فاطر رسا نور به عنوان اولین شرکت مشاور ، طراح ، تامین کننده ، مجری، بهره بردار و پشتیبان شبکه FTTH بر بستر فیبر نوری، پیشرو در امر پروژه های ملی مخابراتی می باشد. این شرکت توانایی انجام پروژه های مخابراتی در دو لایه ی FTTH شهری و داخلی را داشته و قادر است FTTH شهری که پروژه هایی به وسعت یک شهر می باشد را هم بر روی بستر فیبر نوری و هم بصورت رادیویی راه اندازی نماید. FTTH داخلی نیز پروژه های مسکونی نظیر برج ها و شهرکها، پروژه های اداری و تجاری، هتلی، بیمارستانی، کارخانجات و شهرک های صنعتی و ... را شامل می شود.

با توجه به نوپا بودن شبکه FTTH در ایران، شرکت فاطر از اولین و برترین شرکتهای فعال در اجرای این تکنولوژی بوده و توانسته با وجود تیم R&D بسیار قوی خود موفق به راه اندازی سرویس های متعدد در دو لایه ی داخل واحدها و مشاعات ساختمان بر روی بستر فیبر نوری و سیستم GPON، پیاده سازی سیستم Full Redundancy در بستر و سوئیچ اکتیو و ساخت و بکارگیری ONT با دو پورت ورودی فیبر نوری جهت تضمین پایداری سیستم و راه اندازی درب باز کن تصویری چند منظوره دارای سرویس "خانه هوشمند" بر روی راهکار FTTH برای اولین بار در ایران و دنیا شده است.

شرکت فاطر رسا نور با تکیه بر دانش و سالها تجربه پرسنل خود و بهره گیری از بازنشستگان فرهیخته مخابرات ایران، کارشناسان سازمان نظام مهندسی و همچنین استفاده از دانش روز مشاوران فنی در شرکت های مطرح اروپایی و آسیایی ر این حوزه آماده ارائه خدمات مختلف به مشتریان عزیز می باشد.

این شرکت نماینده ی رسمی چندین برند معتبر بین المللی از جمله کمپانیPT Inovação پرتغال و Qtech روسیه می باشد که دارای سابقه ی درخشان در این زمینه بوده و با راه اندازی چندین میلیون پورت در سال های متمادی توانسته اند سهم بزرگی از بازار جهانی را از آن خود کنند.

علاوه بر این، شرکت فاطر رسا نور با لحاظ کردن استانداردهای بین المللی و روز دنیا در محصولات و خدمات خود موفق به دریافت مدرک سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 از GCerti امریکا و کره ی جنوبی شده است.شرکت فاطر مفتخر است با وجود کادر مجرب، خدماتی همچون آموزش، مشاوره، طراحی و خدمات پس از فروش را با پشتیبانی 24 ساعته در کلیه ی ایام سال، در اختیار مشترکان و مشتریان محترم قرار دهد.

یکی از مهمترین دغدغه های کاربران در مجتمع های مسکونی، سازمان ها، شرکت ها،مجتمع های اداری و تجاری و مراکز صنعتی انتقال سریع و مطمئن داده هاست و ما با علم بر این موضوع در جهت پاسخگویی به این نیاز برخاستیم، و زیر ساخت فیبر نوری که در حال حاضر بهینه ترین زیر ساخت ارتباطی در دنیا می باشد را در راس کار های اجرایی خود قرار داده و موفق شدیم با بکارگیری تکنولوژی به روز GPON علاوه بر حذف کابل های اضافی و بالا بردن سرعت و اطمینان شبکه، سرویس های مختلف اعم از شبکه های کامپیوتری، تلفن، IPTV، BMS، درب بازکن تصویری، صوت، دوربین مداربسته و... را تنها بر روی یک کابل به مشتریان خود ارائه دهیم.

تمامی شرکت ها و سازمان ها قطعاً به دنبال این هستند که سرویس های درخواستی خود را با حداقل هزینه اولیه و نگهداری دریافت کرده در حالی که زیر ساخت آنها نیز قابل اطمینان بوده و با حداقل خرابی رو به رو شود. ما قادریم با پاسخگویی همه جانبه به این نیاز ها، داده های شما را با سرعت نور انتقال داده و کار کرد عالی شبکه را تضمین نمائیم.

با ما بهترین ها را تجربه کنید!


ارسال اطلاعات برای شرکت فاطر