language flag language flag

شرکت فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

شرکت دانش بنیان فاطر رسا نور اولین شرکت مشاور، طراح، تامین کننده، مجری ftth ، و پشتیبان شبکه FTTH شهری(بر بستر فیبر و بصورت رادیویی) و داخلی در ایران بوده و پیشرو در امر پروژه های ملی مخابراتی می باشد. با توجه به نوپا بودن شبکه FTTH در ایران، شرکت فاطر از اولین و برترین شرکتهای فعال در اجرای این تکنولوژی بوده و توانسته با وجود تیم R&D بسیار قوی، واحدهای طراحی، پسیو و اکتیو خود موفق به راه اندازی سرویس های متعدد در دو لایه ی داخل واحدها و مشاعات ساختمان بر روی بستر فیبر نوری و سیستم GPON، پیاده سازی سیستم Full Redundancy در بستر و سوئیچ اکتیو و ساخت و بکارگیری ONT با دو پورت ورودی فیبر نوری جهت تضمین پایداری سیستم و راه اندازی درب باز کن تصویری چند منظوره دارای سرویس "خانه هوشمند" بر روی راهکار FTTH برای اولین بار در ایران و دنیا شود.
شرکت فاطر مفتخر است با بهره گیری از دانش و تجربه پرسنل خود و بازنشستگان فرهیخته مخابرات ایران، کارشناسان سازمان نظام مهندسی و همچنین استفاده از دانش روز مشاوران فنی در شرکت های مطرح اروپایی و آسیایی در بسیاری از موارد در ایران اولین باشد:
• اولین شرکت ارائه دهنده سرویس های جریان ضعیف بر بستر فیبر نوری
• تنها شرکت همه جانبه در ارائه محصولات اکتیو، پسیو، سخت افزار و نرم افزار سرویس ها، اجرای زیر ساخت و خدمات پس از فروش
• تنها شرکت ارائه دهنده طرح جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات در پروژه های FTTx
• تنها شرکت ارائه دهنده راهکارهای FTTB(Fiber To The Building)،FTTC(Fiber To The Curb) ،FTTN(Fiber To The Node) و FTTD(Fiber To The Desk)
• تنها شرکت دارنده OLT های برند اروپایی با اینترفیس PON10G و قابلیتهای خاص در Uplink مسافت بالا
• تنها شرکت مخابراتی راهکار محور و ارائه دهنده راهکار متناسب با هر پروژه همراه با قابلیت protect و Redundant
• تنها شرکت وارد کننده فیبر نوری برند معتبر Corning (محصولات این برند با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا نظیر G.657، G.655 و... می باشند.)
راهکارهای ما برای چه مکان هایی مناسب است:
پروژه ی ساختمانی شما از هر نوع و در هر مقیاسی که باشد با بکارگیری راهکارهای زیرساختی ما بر ارزش آن افزوده شده و در نوع خود برند خواهد شد:
• پروژه های مسکونی نظیر برج ها و شهرکها
• مکان های اداری و تجاری
• هتل ها
• بیمارستان ها
• کارخانجات و شهرک های صنعتی و ...
نمایندگی ها و استانداردهای بین المللی
این شرکت نماینده رسمی چندین برند معتبر بین المللی از جمله ISKRATEL ، PT Inovação ، Fermax، Mitel و...بوده که هر یک دارای سابقه ی درخشانی در دنیا هستند و راه اندازی چندین میلیون پورت در سال های متمادی و اجرای پرژه های بزرگ جهانی را در سوابق خود دارند. علاوه بر این، شرکت فاطر رسا نور با لحاظ کردن استانداردهای بین المللی و روز دنیا در محصولات و خدمات خود موفق به دریافت مدرک سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 از GCerti امریکا و کره ی جنوبی شده است.

سرویس های جریان ضعیف ساختمان که تنها بر روی یک کابل فیبر نوری راه اندازی می شوند!
یکی از مهمترین دغدغه های کاربران در مجتمع های مسکونی، سازمان ها، شرکت ها،مجتمع های اداری و تجاری و مراکز صنعتی انتقال سریع و مطمئن داده هاست و ما با علم بر این موضوع در جهت پاسخگویی به این نیاز برخاستیم، و زیر ساخت فیبر نوری که در حال حاضر بهینه ترین زیر ساخت ارتباطی در دنیا می باشد را در راس کار های اجرایی خود قرار داده و موفق شدیم با بکارگیری تکنولوژی به روز GPON علاوه بر حذف کابل های اضافی و بالا بردن سرعت و اطمینان شبکه، سرویس های مختلف اعم از شبکه های کامپیوتری، تلفن، IPTV، BMS، درب بازکن تصویری، صوت، دوربین مداربسته و... را تنها بر روی یک کابل به مشتریان خود ارائه دهیم.
تمامی شرکت ها و سازمان ها قطعاً به دنبال این هستند که سرویس های درخواستی خود را با حداقل هزینه اولیه و نگهداری دریافت کرده در حالی که زیر ساخت آنها نیز قابل اطمینان بوده و با حداقل خرابی رو به رو شود. ما قادریم با پاسخگویی همه جانبه به این نیاز ها، داده های شما را با سرعت نور انتقال داده و کار کرد عالی شبکه را تضمین نمائیم.
شرکت فاطر مفتخر است با وجود کادر مجرب، خدماتی همچون آموزش، مشاوره، طراحی و خدمات پس از فروش را با پشتیبانی 24 ساعته در اختیار مشتریان محترم قرار دهد.

با ما بهترین ها را تجربه کنید!

ارسال اطلاعات برای شرکت فاطر