SFP Module | SFP ماژول

ماژول SFP که آن را با نام mini GBIC هم می شناسند برای ایجاد سرعت بیشتر در ارتباطات مخابراتی بکار می رود. این دستگاه برای لینک دستگاه های مخابراتی مانند سوئیچ و روترمورد استفاده قرار می گیرد و امروزه نسبت به دریافت کننده های دیگر از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

در انتخاب SFP مناسب باید سه مورد را همواره مد نظر قرار داد.
  1. نوع ارتباط فیبر نوری: بسته به اینکه از فیبر single mode یا multi-mode در شبکه استفاده شده است باید از SFP همان فیبر استفاده گردد.
  2. پهنای باند: در ارتباط بر بستر فیبر نوری باید هر دو سمت یک سرعت ارتباطی را پشتیبانی کند.
  3. نوع اتصال فیبر نوری: در اتصالات فیبر نوری از کانکتورهای LC، FC و SC استفاده می گردد. در انتخاب SFP مناسب باید به نحوه اتصال کانکتور به آن توجه کرد که هر دو طرف اتصال از یک کانکتور مشابه باشند.

شرکت فاطر رسانور طراح و مجری شبکه های فیبر نوری یکی از وارد کنندگان تجهیزات مخابراتی به داخل کشور است که توانسته با همکاری با برترین برند های روز دنیا، انواع ماژول هایSFP به کشور وارد کرده و به بازار عرضه کند.

SFP Module | SFP ماژول

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search