Fiber Optic Patch Panel | پچ پنل فیبر نوری

پچ پنل بر اساس نوع آداپتورها و نحوه ی دسترسی، دارای انواع مختلفی است. آداپتور های درون پچ پنل های فیبر نوری می توانند به شکل های مختلف باشند. در اغلب پچ پنل های فیبر نوری، تمامی آداپتورها یکسان هستند اما اگر بیش از یک نوع کانکتور فیبر نوری استفاده شده باشد، ممکن است نیاز باشد از پچ پنل هایی با آداپتور های هایبرید استفاده شود. این نوع از آداپتورها می توانند برای اتصال انواع کانکتور به کابلهای فیبر نوری بکار گرفته شوند.
معمولا در شبکه های بزرگ از patch panel های ماژولار استفاده می شود چرا که می توان به وسیله ی آنها پورت های مختلف و حتی انواع فیبر نوری مالتی مد و سینگل مد را در کنار هم قرارداد.نوع و تعداد آداپتور های پچ پنل، ظرفیت آن را مشخص می کند زیرا آداپتورها از لحاظ ابعاد دارای اندازه های متفاوتی هستند.

Fiber Optic Patch Panel | پچ پنل فیبر نوری

پچ پنل 12 پورت duplex

پچ پنل فیبر نوری  12 پورت duplex

مشخصات کلی

پچ پنل 12 پورت duplex برای دسته بندی و فیوژن کابل فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرد. به این صورت که با قرار دادن یک کاست در داخل آن می توان به راحتی کابل های فیبر نوری ورودی را آرایش کرد. این پچ -پنل از نوع rack-mount است و به علت طراحی سینی کشویی آن، در زمان نگهداری یا برای استفاده از پورت های خالی آن نیازی نیست آن را کاملاً از رک جدا کنید.

پچ پنل 24 پورت duplex

پچ پنل فیبر نوری  24 پورت duplex

مشخصات کلی

پچ پنل 24 پورت duplex از نوع rack-mount است و برای مدیریت و آرایش فیبر نوری قبل از اتصال به دستگاه های اکتیو مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی rack-mount این پچ پنل به همراه سینی کشویی، باعث شده برای استفاده های بعدی از پچ پنل دیگر نیازی نباشد تا آن را به صورت کامل از رک جدا کرد.

شماره تماس : 02173065000
Toggle Bar

دسترسی سریع

اصطلاحات

اطلاعات تماس

خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-جنب تالارسفیران-پلاک 499-طبقه 2-واحد2 تلفن 5-77959684-021

Search