ساختمان هوشمند | Building Management System

ساختمان هوشمند (BMS) | Building Management System

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان یا BMS را می توان اینگونه تعریف کرد: کنترل، نظارت و نگهداری بخش های مختلف ساختمان از جمله سرویس های مکانیکی، الکتریکی و حفاظتی به صورت هوشمند و یکپارچه به منظور مصرف بهینه انرژی و ایجاد رفاه و آسایش بیشتر برای ساکنین.

در سیستم مدیریت هوشمند ساختمان شما می توانید سیستم های سرمایش و گرمایش، تهویه مطبوع، سیستم روشنایی، نیری برق اضطراری، آسانسور و پله برقی، کنترل تردد خودرو، دوربین مداربسته و ... را به صورت یکپارچه و هوشمند کنترل و مدیریت کنید. امروزه با گسترش فناوری های هوشمند سازی و در دسترس بودن تبلت و گوشی های هوشمند پروسه هوشمند سازی ساختمان نیز آسانتر صورت می گیرد به طوری که مهمترین ابزار های کنترلی ساختمان نیز همین گوشی های هوشمند و تبلت ها هستند و کاربران از طریق این دستگاه می توانند سامانه خانه هوشمند را کنترل کنند.

بهینه سازی مصرف انرژی با ساختمان هوشمند (BMS)

استفاده از هوشمند سازی ساختمان و مدیریت یکپارچه و هوشمند خانه، کاربر را قادر می سازد تا بهینه سازی مصرف انرژی با ساختمان هوشمند (BMS)

همچنین در چند سال گذشته در سراسر دنیا رویکرد به همگامی هر چه بیشتر زندگی انسان در راستای احترام به محیط زیست بوده است. یکی از راهکار های رسیدن به این هدف نیز استفاده از سیستم هوشمند سازی ساختمان است زیرا مراقبت از نحوه مصرف انرژی در ساختمان بهینه سازی مصرف منابع طبیعی همچون آب، گاز و ... در ساختمان را در پی دارد.

بهینه سازی مصرف انرژی  با ساختمان هوشمند (BMS)

مزایا و قابلیت های ساختمان هوشمند (BMS)

آبیاری باغچه به صورت خودکار با برنامه از قبل تعیین شده

سیستم کنترل هوشمند پارکینگ

قابلیت برطرف کردن مشکلات از راه دور و از طریق ادمین

قابلیت ارائه سرویس آبیاری در ساختمان

سیستم یکپارچه نظارت بر دوربین های مداربسته

قابلیت احضار آسانسور

کنترل خودکار و هوشمند روشنایی، تهویه مطبوع و ...

سیستم کنترل هوشمند موتورخانه

قابلیت نظارت بر مصرف انرژی

ایجاد رفاه آسایش برای ساکنین با استفاده از سرویس BMS

از قابلیت و مزیت های سرویس BMS کنترل وسایل و لوازم مختلف داخل ساختمان به صورت یکپارچه و از راه دور می باشد. این قابلیت به آن معناست که در صورت نیاز ساکنین ساختمان، هر سرویس به موقع و به ساده ترین شکل ممکن در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search