تجهیزات Outdoor زیرساخت فیبر نوری

معرفی تجهیزات Outdoor زیرساخت فیبر نوری

تجهیزات outdoor زیرساخت جهت سهولت در کابل کشی و مدیریت کابل های فیبر نوری بکار گرفته می شود. از این تجهیزات به منظور کابل کشی منظم، کاهش هزینه کابل کشی، محافظت از زیرساخت در برابر عوامل مختلف محیطی و ترمیم و نگهداری آسان تر از خطوط شبکه های فیبر نوری استفاده می شود.

تجهیزات زیر ساخت فیبر نوری شامل حوضچه مخابراتی، لوله کاروگیت سابداکت دار و ... می گردد.هر کدام از آنها دارای مدل های مختلف با مشخصات گوناگون هستند که بسته به نیاز های گوناگون پروژه از مدل های مختلف آنها می توان استفاده کرد.

انواع تجهیزات Outdoor زیرساخت فیبر نوری

حوضچه های مخابراتی

حوضچه مخابراتی فضایی را ایجاد می کند که از طریق آن می توان ارتباط کابل های outdoor خاکی و داکتی را آرایش و مدیریت کرد. این حوضچه ها طوری طراحی و ساخته شده اند که علاوه بر محافظت از زیرساخت های فیبر نوری در برابر عوامل گوناگون محیطی، فضایی را ایجاد می کند که تقسیم، جهت دهی و انجام اتصالات در شبکه فیبر نوری را به سهولت امکان پذیر می کند. حوضچه مخابراتی محل قرار گرفتن مفصل است و در این مکان می توان برای مشترکین مناطق مختلف شهری زیرساخت لازم جهت ایجاد ارتباط را فراهم کرد.

انواع حوضچه

لوله کاروگیت سابداکت دار

لوله کاروگیت سابداکت دار

مشخصات کلی

لوله های کاروگیت سابداکت دار دارای انعطاف پذیری زیادی است. سابداکت های رنگی موجود آن را مناسب کابل کشی زیر ساخت فیبر نوری در شبکه FTTX کرده است. این سابداکت ها طوری طراحی شده است که نه تنها ردیابی، دسته بندی و اجرای کابل کشی را بسیار آسان کرده است بلکه از ورود حیوانات موذی به داخل لوله نیز جلوگیری می کند.

هندهول

هندهول | هندهول کابل کشی

هندهول یک محفظه استوانه ای شکل با قطر کمتر از 1 متر است و معمولاً از جنس پلاستیک ساخته می شود. کناره های هندهول دارای سوراخ هایی شبیه لوله است که از آن به عنوان ورودی و خروجی کابل بعد از انجام آرایش های لازم استفاده می گردد. در شبکه فیبر نوری از هندهول ها زمانی استفاده می گردد که باید روی کابل های outdoor به منظور ادامه مسیر در جهت های مختلف آرایش دوباره ای انجام گیرد.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search