Advanced malware protection ردیابی، کنترل و دفاع از حملات پیشرفته

از طریق advanced malware protection سیسکو می توانید حملات ویروسی جلوگیری کنید. در این نرم افزار شما ابزارهایی همچون global treat intelligence، advanced sandboxing و real-time malware blocking را در اختیار خواهید داشت که می توانید جلوی رخنه بد افزارها به سیستم را بگیرید. البته از این نرم افزار تنها برای پیشگیری استفاده نمی گردد بلکه از آن به منظور آنالیز مداوم فعالیت شبکه و شناسایی و از بین بردن بد افزارهای احتمالی رخنه کرده در داخل شبکه استفاده می گردد.

انتخاب بهترین AMP (advanced malware protection)

برای استفاده از این نرم افزار باید ابتدا اشتراک آن را خریداری کنید، از طریق مدیریت تحت وب آن را مدیریت کنید و می توانید آن را در پلت فرم های گوناگون مورد استفاده قرار دهید.

امنیت ایمیل

از ایمیل خود محافظت کنید

توانایی های AMP را به ایمیل و دیگر نرم افزار تحت وب خود اضافه کنید و امنیت آنها را بالا ببرید
محافظت از شبکه | امنیت شبکه

از شبکه خود محافظت کنید

توانایی هایبا تحت پوشش قرار دادن ورودی شبکه و هر سه لایه core، distribution و access تمام بدافزارها را کنترل کنید.
امنیت لایه های شبکه

لایه انتهایی را محافظت کنید

امنیت لایه انتهایی به شما کمک می کند تا در همان ابتدا بدافزاها را بلاک کنید و با تحت نظر قرار دادن تمام فعالیت ها از کامپیوترهای PC، MAC، Linux و موبایل ها را محافظت کنید.را به ایمیل و دیگر نرم افزار تحت وب خود اضافه کنید و امنیت آنها را بالا ببرید

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search