اینترنت و تلفن

اینترنت بر بستر فیبر نوری

ارائه سرویس اینترنت بر بستر فیبر نوری باعث انتقال دیتا با سرعت نور می گردد. بستر فیبر نوری به دلیل پهنای باند بالایی که دارد قادر است اینترنت با سرعت بیشتر را به کاربران عرضه کند و همین امر کاربران را قادر می سازد در مدت زمان کوتاه تری بتانند فایل های خود را دانلود یا آ پلود کنند. همچنین بستر فیبر نوری می تواند دیتا را بدون نیاز به تقویت کننده در فواصل طولانی تری ارسال کند، به همین دلیل راه اندازی و نگهداری شبکه اینترنت بر بستر فیبر نوری به مراتب از بستر مس ارزان تر است.

قابلیتMobility تلفن و اینترنت فیبر نوری

از دیگر قابلیت های سرویس اینترنت بستر فیبر نوری قابلیت پاسخگویی به تلفن ثابت به صورت mobility یا از طریق گوشی تلفن همراه (بدون نیاز به سیم کارت و دایورت کردن) است به طوری که کاربر می تواند در سطح منطقه مخابراتی خود به تماس های تلفنی از گوشی تلفن همراه پاسخ دهد. اینترنت فیبر نوری نیز به صورت نامحدود ارائه می گردد و کاربر می تواند هر نوع سرعتی را بر این بستر انتخاب نماید.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search