اجرای دیتاسنتر | اتاق سرور

دیتا سنتر محل قرار گیری سرورهای کامپیوتری، سرورهای ذخیره سازی، روتر، فایروال و…. است که سازمانها و شرکت های بزرگ و کوچک تجاری و واحد های مسکونی برای مدیریت، پردازش، دخیره سازی و انتشار داده ها از آنها استفاده می کنند. امروزه اکثر شرکت ها و کسب و کارهای تجاری دنیا برای ادامه کار خود به شبکه های کامپیوتری نیاز دارند که در اختیار داشتن دیتا سنتر قوی و ایمن مهمترین بخش این نیاز را تشکیل می دهد.

در طراحی دیتا سنتر ایمنی فیزیکی از اهمیت خاصی برخوردار است. به عنوان مثال دسترسی به مکان دیتا سنتر باید به گونه ای باشد که برای جا به جایی تجهیزات بزرگ IT و انجام تعمیرات احتمالی فضا کافی در دسترس تکنیسین ها قرار داشته باشد، سیستم خنک کننده برای خنک نگه داشتن تجهیزا را دارا باشد و همچنین سیستم اطفاء حریق هم به شدت مهم می باشد. همچنین دسترسی به مکان دیتاسنتر تنها باید مختص افراد مجاز باشد و افراد متفرقه نباید بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

برای ساخت دیتاسنتر کارآمد پس از طراحی، اجرای دقیق و با کیفیت آن بسیار اهمیت دارد. در همین راستا تامین تجهیزات با کیفیت و در اختیار داشتن به موقع تجهیزات و بکارگیری درست مصالح و مواد نقش مهمی را در این راستا بر عهده می گیرند.

اجرای دیتاسنتر | اتاق سرور

کارشناسان شرکت فاطر قادرند تا اجرا و ساخت دیتا سنتر شبکه مبتنی بر فیبر نوری پروژه های مختلف با کارایی متفاوت را بر عهده بگیرد. توانایی این شرکت در پشتیبانی تجهیزاتی از گروه سازنده باعث شده است که در زمان ساخت دیتا سنتر هیچ مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد و تمامی تجهیزات به موقع جهت نصب در اختیار مجریان قرار بگیرد.

همچنین کارشناسان این شرکت با شناخت دقیق و همه جانبه از شبکه های مبتنی بر فیبر نوری و نیازهای کارفرمایان در زمان اجرا تمامی آنچه که بخش طراحی در همین راستا در نظر گرفته به دقت و با جزئیات کامل به اجرا در خواهند آورد.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search