تجهیزات Indoor زیرساخت فیبر نوری

معرفی تجهیزات Indoor زیرساخت فیبر نوری

طراحی و اجرا زیر ساخت فیبر نوری نقش مهمی در ایجاد شبکه قدرتمند مبتنی بر فیبر نوری را به خود اختصاص می دهد. همچنین در مرحله طراحی و اجرا است که می توان بسیاری از هزینه های نگهداری در آینده شبکه را کاهش داد چرا که با طراحی و اجرای درست، احتمال خسارت فیزیکی به سخت افزارها کاهش پیدا کرده و هزینه های نگهداری را به شدت کاهش می دهد. یک بخش مهم طراحی زیرساخت، طراحی درست رایزر شبکه می باشد. لدر، ریل، سینی از جمله تجهیزاتی است که در رایزر مورد استفاده قرار می گیرد.

لدر

لدر

لدر یک ابزار آهنی است که برای نظم دادن به عبور کابل ها بین طبقات، واحدها و داخل دیتا سنتر مورد استفاده قرا می گیرد. این ابزار به صورت پیشاخته عرضه نمی گردد و در هنگام طراحی و ساخت رایزر در داخل رایزر ساخته می شود. لدر ابزاری است که در رایزر ساخته می شود و موجب سهولت در کابل کشی ساختمان می گردد.

ریل

ریل

از ریل برای نظم دادن و مرتب کردن کابل ها بر روی لدر استفاده می شود. این ریل ها دارای ساختار فلزی هستند و با قرار گرفتن روی عرض لدر کابل هایی که به صورت عمودی در طبقات جا به جا می گردند را مرتب می کند.

بست چند سایزی


قابلیت تراز کردن بست های apolo باعث سهولت در نصب شده است. همچنین استاندارد KIWA و UL کار کردن با این بست ها را در دمای بالا ممکن ساخته است.

انواع بست

سینی

سینی کابل کشی

کاربرد سینی مانند کاربرد لدر است و تفاوت اصلی آنها تنها در شکل ظاهری آنها است. البته در مواقعی که لازم است کابل ها به صورت افقی جا به جا گردند استفاده از سینی به جای لدر باعث نظم بیشتر کابل کشی می گردد.

انواع سینی کابل

میخکوب گازی AGII

میخکوب گازی

مشخصات کلی

مدل میخکوب گازی AGII ابزاری کار آمد، مطمئن و کاربردی است. این ابزار ضد گرد و غبار است، و طراحی دقیق دماغه آن به راحتی می تواند بست های مختلف را به صورت ثابت نگه دارد. این میخکوب می تواند در هر ثانیه دو میخ شلیک کند و قابلیت شلیک میخ دورن آجر، بتن و حتی سنگ را دارد. باطری قابل شارژ این میخکوب قابلیت شارژ شدن در یک ساعت را دارد و می تواند 1200 میخ را شلیک کند. از دیگر مشخصت این میخکوب می توان به کار در دمای -5 تا +40 در جه اشاره کرد.

نوع

مرجع

تعداد در بسته

نوع بسته بندی

AG20

AG20

1

باکس

میکرو داکت

میکرو داکت

مشخصات کلی

میکرو داکت های فیبر نوری یکی از مهمترین تجهیزاتINDOOR فیبر نوری هستند که در پروژه‌های FTTH برای انتقال کابل‌های فیبر نوری و دوربین‌های مخابراتی از آن‌ها استفاده می‌شود. استفاده از این محصول در پروژه‌ها به شما در مدیریت فیبرهای نوری کمک می‌کند و در نتیجه خروجی بهتری خواهید داشت. میکرو داکت‌ها در دو نوع 4 کاناله و 7 کاناله تولید و به بازار عرضه می‌شوند. این محصولات، نسل چهارم لوله‌های مخابراتی‌اند که به‌دلیل استفاده از پلی اتیلن در ساختار خود از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند. میکرو داکت‌ها از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده‌اند. بخش خارجی آن‌ها از لوله‌های با قطر بزرگ و بخش داخلی آن دارای لوله‌هایی با قطرهای کوچک‌تر می‌باشد.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search