مقاله ها

مقاله ها

در مواجه با مصارف ‎8-fiber‏ موازی مانند 40GBase-SR4 40 Gigabit Ethernet و 100GBase-SR4 100 Gigabit Ethernet ، تکنسین هایی که از کابل های ‎12-fiber MTP‏ رایج استفاده می کنند یک…
امروزه که دیتا سنترها از نظر ترافیک و مقیاس در حال رشد هستند، تکنولوژی 40G/100G Ethernet دیگر دست نیافتنی نبوده و به زودی به استانداردی جدید برای پهنای باند بالا…
با توجه به نیاز روز افزون انتقال سریعتر داده ها، اترنت 40G به دنیای شبکه معرفی شد و توانست به تدریج بر بازار چیره شود. بسیاری از فروشندگان، دیوایس های…
برای پاسخگویی به نیاز پهنای باند و ارائه اتصالات بیشتر، زیرساخت و بک بن دیتاسنترها در حال مهاجرت به شبکه های اترنت 40G و 100G هستند. ساخت مسیر مناسب برای…
گرچه امروزه در دیتا سنترها از اترنت 10 Gاستفاده می شود اما ما همچنان نیاز به نرخ انتقال داده سریعتر داریم که این بدین معنی است که رفتن به سمت…
در سال های اخیر، ماژول فرستنده گیرنده QSFP28 به 100G ارتقاء یافته است که قادر به پشتیبانی از مد انتقال داده ‎4×25G‏ می باشد. امروزه بسیاری از دیتا سنترها در…
اغلب، سوئیچ های شبکه به منظور انتقال اطلاعات در هر دیتا سنتری پیدا می شوند. برای سوئیچ ها اصطلاحات فنی مختلفی استفاده می شود. آیا تا بحال دقت کرده اید…
شبکه های سنتی معمولاً با تعدادی سوئیچ اترنت در یک ساختار درختی ساخته شده اند. با این حال، توسعه دیوایس های سیار، سرورهای مجازی و سرویس رایانش ابری نیاز به…
هنگامی که کامپیوترها و سایر دیواس ها می خواهند درون یک شبکه قرار گیرند هاب، سوئیچ و روتر به عنوان یک پل، قادرند آنها را به هم متصل نمایند. هر…
صفحه8 از22

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

نماد اعتماد

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

Search