مقاله ها

مقاله ها

با توجه به سخنرانی های انجام شده در کنفرانس OFC 2017 (کنفرانس مخابرات فیبر نوری)،طی سالهای گذشته ارائه دهندگان خدمات ابری و دیتا سنترهای بسیار بزرگ نظیر فیس بوک، گوگل…
تا پایان سال 2016، اترنت 100G بطور گسترده و قابل توجهی در مکان های مختلف از جمله دیتاسنترها راه اندازی شده است. بسیاری از تولید کنندگان تجهیزات شبکه ترغیب به…
در مواجه با مصارف ‎8-fiber‏ موازی مانند 40GBase-SR4 40 Gigabit Ethernet و 100GBase-SR4 100 Gigabit Ethernet ، تکنسین هایی که از کابل های ‎12-fiber MTP‏ رایج استفاده می کنند یک…
امروزه که دیتا سنترها از نظر ترافیک و مقیاس در حال رشد هستند، تکنولوژی 40G/100G Ethernet دیگر دست نیافتنی نبوده و به زودی به استانداردی جدید برای پهنای باند بالا…
با توجه به نیاز روز افزون انتقال سریعتر داده ها، اترنت 40G به دنیای شبکه معرفی شد و توانست به تدریج بر بازار چیره شود. بسیاری از فروشندگان، دیوایس های…
برای پاسخگویی به نیاز پهنای باند و ارائه اتصالات بیشتر، زیرساخت و بک بن دیتاسنترها در حال مهاجرت به شبکه های اترنت 40G و 100G هستند. ساخت مسیر مناسب برای…
گرچه امروزه در دیتا سنترها از اترنت 10 Gاستفاده می شود اما ما همچنان نیاز به نرخ انتقال داده سریعتر داریم که این بدین معنی است که رفتن به سمت…
در سال های اخیر، ماژول فرستنده گیرنده QSFP28 به 100G ارتقاء یافته است که قادر به پشتیبانی از مد انتقال داده ‎4×25G‏ می باشد. امروزه بسیاری از دیتا سنترها در…
اغلب، سوئیچ های شبکه به منظور انتقال اطلاعات در هر دیتا سنتری پیدا می شوند. برای سوئیچ ها اصطلاحات فنی مختلفی استفاده می شود. آیا تا بحال دقت کرده اید…
صفحه1 از15

دسترسی سریع

بلاگ

ساختمان مرکزی شرکت

مستقر در خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-روبروی ایستگاه BRT ابوریحان -پلاک 499

تلفن

021-77959684-5 | 021-73065000
واحد بازرگانی : 4-73065111-021

شبکه های اجتماعی

Search