مقاله ها

مقاله ها

هنگامی که کامپیوترها و سایر دیواس ها می خواهند درون یک شبکه قرار گیرند هاب، سوئیچ و روتر به عنوان یک پل، قادرند آنها را به هم متصل نمایند. هر…
هنگام نصب روتر بی‌سیم در خانه، ممکن است متوجه وجود پورت‌های گوناگونی در پشت روتر شده باشید که با نام LAN یا WAN مشخص شده‌اند. اگر این مسئله برای شما…
نیازی به گفتن نیست که تمیز نگه داشتن کانکتور فیبر نوری برای عملکرد بالای دستگاه‌های نوری ضروری است. اگر فِرول آسیب ببیند یا بشکند، کل کانکتور بلااستفاده می‌شود. از این…
وقتی در یک ساختمان کابل کشی انجام می شود باید محلی را برای نصب کابلها در نظر گرفت. متناسب با نوع کابل باید از فضاها یا اسپیس های مختلف استفاده…
با رواج اتصالات پرتراکم در سرور روم‌ها یا دیتا سنترها، مدیریت کابل دشوارتر از گذشته شده است. به‌هم‌ریختگی کابل‌ها اغلب در رَک‌ها رخ می‌دهد و موجب مشکلات زیادی برای نصب‌های…
با توسعه سریع شبکه اترنت، اتصال بیسیم بطور گسترده ی جایگزین ارتباطات کابلی شده اند. استفاده از ارتباطات سیمی، ممکن است منجر به بروز معضلات ناشی از حجم وسیع کابل،…
همانطور که می دانیم، پچ کوردهای استاندارد فیبر نوری به دو دسته ی Single-Mode و Multimode تقسیم می شوند. انتقال داده ها بین پچ کوردهای فیبر با مد یا حالت…
Cable lacing یکی از متدهایی است که بطور گسترده جهت مدیریت کابل مورد استفاده قرار می گیرد. در مصارف ارتباطی و مخابراتی، نیروی دریایی و هوا فضا، اغلب از آن…
امروزه بسیاری از مراکز داده در حال حرکت به سمت انتقال با سرعت های 40G و 100G هستند. جهت آماده شدن برای این تغییر، تکنولوژی MPO/MTP به منظور پاسخگویی به…
صفحه1 از14

دسترسی سریع

بلاگ

ساختمان مرکزی شرکت

مستقر در خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-روبروی ایستگاه BRT ابوریحان -پلاک 499

تلفن

021-77959684-5 | 021-73065000
واحد بازرگانی : 4-73065111-021

شبکه های اجتماعی

Search