مقاله ها

مقاله ها

شرکت های تلفن، CATV و اینترنت همگی از مقدار زیادی فیبر نوری استفاده می کنند که تقریبا همه ی آنها فیبر Single mode هستند و بیشتر از نوع خارجی هستند.…
احتمالا هیچ راهی برای تعمیم دادن فرایند نصب برای FTTX وجود ندارد که دلیل آن منحصر به فرد بودن سیستم ها و متفاوت بودن هر مشترک در برخی موارد می…
EPON مبتنی بر اترنت IEEE802.3 می باشد که برای پشتیبانی از اتصالات نقطه به چند نقطه ( P2MP ) اصلاح شده است و ترافیک اترنت را به صورت طبیعی انتقال…
(Fiber To The X)‎ FTTX (Fiber To The X)‎ FTTX یک واژه ی جمعی برای ارائه ی توپولوژی های مختلف فیبر نوری می باشد که با توجه به محل ترمینال…
Non-zero dispersion-shifted fiber یک نوع فیبر نوری Single mode می باشد که برای غلبه بر مشکلات فیبر DSF طراحی شده است. NZDSF در ITU-TG655 مشخص شده است. فیبر NZDSF در…
Dispersion-shifted fiber‏( ‎DSF‏) نوعی فیبر نوری ساخته شده برای بهینه سازی پاشندگی و تلفات می باشد. فیبر DSF یکی از انواع فیبر نوری Single mode با ضریب شکست پوشش هسته…
در روزهای اولیه تولید فیبر نوری اجرای فیوژن فیبر نوری دشوار و نیازمند تمرین فراوان بوده است. امروزه اگرچه دقت و مراقبت در زمان اجرای اتصال فیوژن لازم می باشد…
خیلی از شبکه ها بدون کابل در حالت بی سیم کار می کنند. شبکه های LAN بی سیم از امواج رادیویی با فرکانس بالا، پرتوهای نور مادون قرمز یا لیزر…
در ادامه مقاله قبلی ( انواع کابل های شبکه )، دراین مقاله دو نوع دیگر از کابل های مورد استفاده در شبکه را توضیح خواهیم داد. کابل کواکسیال کابل کواکسیال…
صفحه6 از9

دسترسی سریع

اصطلاحات

اطلاعات تماس

خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-جنب تالارسفیران-پلاک 499-طبقه 2-واحد2 تلفن 5-77959684-021

Search