مقاله ها

مقاله ها

با رواج اتصالات پرتراکم در سرور روم‌ها یا دیتا سنترها، مدیریت کابل دشوارتر از گذشته شده است. به‌هم‌ریختگی کابل‌ها اغلب در رَک‌ها رخ می‌دهد و موجب مشکلات زیادی برای نصب‌های…
با توسعه سریع شبکه اترنت، اتصال بیسیم بطور گسترده ی جایگزین ارتباطات کابلی شده اند. استفاده از ارتباطات سیمی، ممکن است منجر به بروز معضلات ناشی از حجم وسیع کابل،…
همانطور که می دانیم، پچ کوردهای استاندارد فیبر نوری به دو دسته ی Single-Mode و Multimode تقسیم می شوند. انتقال داده ها بین پچ کوردهای فیبر با مد یا حالت…
Cable lacing یکی از متدهایی است که بطور گسترده جهت مدیریت کابل مورد استفاده قرار می گیرد. در مصارف ارتباطی و مخابراتی، نیروی دریایی و هوا فضا، اغلب از آن…
امروزه بسیاری از مراکز داده در حال حرکت به سمت انتقال با سرعت های 40G و 100G هستند. جهت آماده شدن برای این تغییر، تکنولوژی MPO/MTP به منظور پاسخگویی به…
در گذشته، دیتا سنترهای سنتی عمدتاً با استفاده از سخت افزارها و سرورهای فیزیکی راه اندازی می شدند. با این حال، ذخیره سازی داده ها وابسته به محدودیتهای فیزیکی فضای…
پهنای باند دیتا سنترها در حال حاضر به پهنای باند بالاتر به روز رسانی می شوند. به منظور تحقق بخشیدن به ظرفیت عظیم داده ها در یک منطقه ی محدود،…
معمولاً دو روش رایج برای ترمینال کردن فیبر نوری وجود دارد. سر لخت فیبر نوری را می توان جهت اتصال دایمی به فیبر دیگر جوش داد و یا از کانکتور…
آیا تا بحال به پریزهای مربع شکل دارای جک دقت کرده اید؟ به این پریزها معمولاً وال پلیت (wall plate) گفته می شود. انواع مختلفی از وال پلیتها برای کاربردهای…
صفحه9 از22

دسترسی سریع

بلاگ

ساختمان مرکزی شرکت

مستقر در خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-روبروی ایستگاه BRT ابوریحان -پلاک 499

تلفن

021-77959684-5 | 021-73065000
واحد بازرگانی : 4-73065111-021

شبکه های اجتماعی

Search