5 دلیل برای استفاده AV از طریق IP

امتیاز به این مطلب
(1 نظر)

IP انتقال سیگنال های صوتی (AV) از طریق یک شبکه استاندارد اترنت می باشد شامل:
• HD video (مثل HDMI و DVI)
• Audio
• سیگنال های کنترلی (مانند IR)
• سیگنال های خارجی (مانند USB)

شما موظف هستید با مخاطبان خود در زمان واقعی با محتوای رسانه غنی تعامل داشته باشید. به بیان دیگر باید تصاویر با کیفیت بالا از طریق شبکه LAN ارسال کنید. قبل از اینکه کابل های خود را در یک دسته دریافت کنید ارائه Av از طریق IP را در نظر بگیرید. ارسال تصاویر و ویدئو های باکیفیت بالا در طول LAN هرگز آسان تر و مقرون به صرفه تر نیست. اما مزایای آن قابلیت های Full-HD با پوشش فوق العاده بالا و توانایی معرفی محتوای پویا و ارائه صدا با کیفیت بالا می باشد.

چرا از AV over IP استفاده می کنیم؟
مقیاس پذیری

این تکنولوژی محدودیت پورت ها را از بین می برد، که به این معنی است که محتوا را از تنها یک منبع به صد ها صفحه نمایش توزیع می کند.

استفاده از AV over IP بنابراین، تعداد صفحه نمایش هایی که شما می توانید به آنها دست یابید فقط محدود به تعداد پورت های شبکه شماست. انعطاف پذیری

راه حل AV از طریق IP زیر ساخت AV را از طریق اترنت گسترش می دهد و انعطاف پذیری برای مدیریت صفحه نمایش چندگانه به صورت کنترل از راه دور را فراهم می کند.

AV از طریق IP

با رشد سیگنال های شما در موقعیت های مختلف، دستگاه انتهایی AV over IP برای مدیریت آسان محتوا و وضعیت عملکرد هر صفحه نمایش لازم است. این وسیله به شما آوردن منابع اطلاعات چندگانه در یک صفحه نمایش را اجازه می دهد. علاوه بر این امکان معرفی لوگو به صورت ثابت برای نام تجاری وجود دارد.

فاصله

این تکنولوژی هیچ محدودیت فاصله ای ندارد و تصویر را تا بیشترین فاصله در شبکه ارسال می کند. اگرچه بخش های استاندارد اترنت تا 330 فوت محدود شده اند، اما سوئیچ ها و repeater ها می توانند برای افزایش فاصله به شبکه اضافه شوند. برای اجرای بسیار طولانی تر، اجرای بین ساختمان ها یا در نصب در محیط های صنعتی با سطح بالای EMI، مدیا کانورتور های استاندارد اترنت می توانند برای تبدیل سیگنال های الکتریکی به نوری برای انتقال از طریق کابل فیبر استفاده شوند.

کیفیت عکس

ویدئو ها فشرده و با پوشانندگی فوق العاده بالا می باشند. در سالن هایی مثل استادیوم های ورزشی، علائم دیجیتال در همه جا وجود دارند. برای علائمی که ویدئو زنده را از وقایع ورزشی پخش می کند ، زمان تاخیر مشکل بزرگی است. به عنوان مثال طرفدارانی که در انتظار امتیاز ایستاده اند می توانند تشویق جمعیت را بشنوند و به علائم دیجیتالی فقط با 4 یا 5 ثانیه تاخیر به محتوای زنده نگاه کنند.

صرفه جویی در هزینه

برای اجرای AV از طریق IP، از تجهیزات شبکه موجود شما استفاده می شود. از آنجا که AV از طریق IP میتواند از طریق خطوط شبکه موجود شما نصب شود نیازی به خراب کردن دیوار ها و کابل کشی های جداگانه نیست. این کار نیاز به پیمانکاران برق گران قیمت را حذف می کند.

کاربرد AV over IP

• شرکت های بزرگ/ دانشگاههای آموزشی
• بیمارستانها
• علائم دیجیتالی
• توزیع AV اتاق هوشمند
• توزیع حرفه ای AV

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search