سوئیچ های ABC، AB و ABCD

امتیاز به این مطلب
(1 نظر)
چرا سوئیچ های ‎ ABC، AB وABCD ‏ خیلی قابل اعتماد و امن هستند؟

سالهاست که سوئیچ ها با استفاده از آینه های داخلی برای انتقال اطلاعات نوری بین پورت های فیبر به وظیفه خود عمل می کنند. عایق شکاف هوایی یک شکاف فیزیکی در شرایط مداری برای ارتباطات امن فراهم می کند که آنها را برای استفاده های دولتی و بهداشت و درمان یا برنامه های دیگر که در آن یک شبکه داده حساس خصوصی به یک دسترسی عمومی متصل می شود ایده آل می کند.

برخلاف سوئیچ های الکترونیکی مرسوم، این سوئیچ ها دارای دستگاه های پیچیده ای با مدارهای آسیب پذیر که به نظارت از نزدیک، محافظت از نفوذ عوامل خارجی، خرابی قطعات و تداخل نیاز دارند، نمی باشد. آنها بدون هیچ پیچیدگی برای ماموریت های حساس قابل اعتمادند. میکرو آینه های شبه جواهر به موقعیت دقیقی پیوند می خورند و بازتاب پرتوهای اطلاعات نوری را کنترل می کنند.

اطلاعات از درون آن عبور می کنند و اطلاعات نوری را حتی در زمان قطع برق نگه می دارند. نسخه "latching" آن حرکت آینه ها را به صورت مکانیکی به یک موقعیت انتخاب شده محکم می کند و بدون نیاز به نیروی الکتریکی مداوم در آنجا نگه می دارد.

سوئیچ A/B دارای قابلیت منحصر به فرد Loopback می باشد که با استفاده از آن شما می توانید درستی ارتباط فیبر backup خود را در حالی که هنوز به لینک فیبر اولیه خود متصل هستید تایید کنید. این امر به ویژه در کاربردهای failover مفید هستند در جایی که شما می خواهید به طور مداوم مدار "unused" را برای اطمینان از در دسترس بودن در صورت نیاز تست کنید.

همه ی سوئیچ های فیبر نوری ABCD، ABC، AB برای عبور امواج و فرمت داده های فیبر به طور شفاف در زمان حال و آینده طراحی شده اند. از آنجا که آنها با تمام فرمت ها و سرعت ها سازگارند، در زمانی که پروتکل های داده تغییر می کنند و سرعت شما افزایش می یابد، نیاز به ارتقا یا تعویض آنها وجود ندارد.

سوئیچ های AB  فیبر نوری

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search