سرور جلسات یلینک - (YMS)Yealink Meeting Server

ایجاد اتاق جلسات مجازی سهولت در برگزاری جلسات- Yealink Meeting Server

افزایش اهمیت ویدئو کنفرانس در ارتباطات مدرن، موجب پر رنگ تر شدن نقش سیستم مدیریت کیفیت جلسات شده است. سرور جلسات یلینک زیر ساخت ویدئوکنفرانس مبتنی بر ابر است که برای برقراری ارتباط ویدئوکنفرانس HD در محل کار طراحی شده است. در این سرور قدرتمند، MCU و سرور های متعددی همچون registrar server، directory server، traversal server، meeting and device management server، SIP Trunk، WebRTC server، GK & H.460 server و SfB (Lync) gateway server در کنار هم گردآوری شده تا علاوه بر فراهم کردن تجربه لذت بخش برای کاربران، موجب کاهش هزینه ها و بهبود بهره وری نیز شده است. علاوه بر این، قابلیت یکپارچه سازی با محصولات مختلف یلینک همچون سیستم های ویدئوکنفرانس، ویدئوفون ها، نرم افزارهای موبایل و PC باعث شده تا سرور جلسات یلینک بتواند تنها با فشردن یک کلید افراد مختلف از مکان های مختلف را دور هم جمع نماید.

اتاق جلسات مجازی
سرور جلسات یلینک
معماری توزیع شده مبتنی بر ابر

ساختار مبتنی بر ابر پیشرفته ی این سرور ، باعث شده بتوان آن را بصورت Local و یا از طریق ابر راه اندازی کرد. استقرار انعطاف پذیر این سیستم و پشتیبانی از مجازی سازی و سیستم های مجازی همچون VMware، علاوه بر بهینه سازی نسبت مصرف، موجب کاهش انرژی مصرفی نیز می شود.

سهولت در کنفرانس ویدئویی با قابلیتهای منحصربفرد

سرور جلسات یلینک از حالت های مختلف کنفرانس نظیر کنفرانس P2P، جلسات زمان بندی شده، کنفرانس های خاص بدون برنامه ریزی و فوری(ad hoc conference) و حالت آموزشی جهت برآورده شدن نیازهای گوناگون کاربران پشتیبانی می کند. این سرور به کاربران اجازه می دهد از طریق وب و یا Outlook برنامه ریزی و زمان بندی اتاق جلسه و کنفرانس ویدئویی را انجام دهند. امکان دسترسی به کنفراس تنها از طریق فشردن یک کلید و استفاده از یاد آور جلسات برای کاربران در نظر گرفته شده است.WebRTC به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به هیچگونه تنظیمات خاص، سخت افزار و یا نرم افزار اختصاصی و تنها از طریق مرورگر وب بصورت مستقیم وارد جلسات شده و محتوای خود را به اشتراک گذارند. قابلیت کنترل کنفرانس پیشرفته و مدیریت ساختار سازماندهی شده امکان شخصی سازی قالب ویدئو و ارسال آن برای طرفین کنفرانس را فراهم می سازد. علاوه بر این قابلیت پخش تعاملی، پرسش و پاسخ طی جلسات آموزشی را امکان پذیر می نماید.

کنفرانس ویدئویی
ویدئو کنفرانس
هرکس، هرجا با هر وسیله ای!

سرور جلسات یلینک با تجهیزات مختلف ویدئو کنفرانس یلینک نظیر VC500، VC800، VC Desktop و T49Gسازگار می باشد. این سرور از سرور جلسات مجازی(VMR) نیز پشتیبانی کرده و تماس های دریافتی توسط سیستم های دیگر که مبتنی بر پروتکل استاندارد SIP/H.323 هستند هم پشتیبانی می شوند. سرور جلسات از قابلیت مدیریت از راه دور دستگاه ها پشتیبانی کرده که این قابلیت بطور موثری موجب بهبود عملکرد ادمین ها شده و علاوه بر امکان مدیریت قوی سیستم ،هزینه های نگهداری را نیز کاهش می دهد.

امنیت و قابلیت اطمینان

TLS/SRTP/HTTPS و رمز عبور داینامیک امنیت اطلاعات کنفرانس را تضمین می نماید. با ویژگیهای پیشرفته پیمایش همچون ICE/TURN/STUN/NAT این سرور قابلیت اطمینان ارتباطات را نیز تضمین می کند.

آسان و رایگان

ارتباطات زنده و در لحظه، این دید را که چه وقت، کجا و چگونه کار میکنیم را تغییر داده است. YMS به کاربران اجازه می دهد وارد کنفرانس ویدئویی شده و یا مطالب خود را به اشتراک بگذارند بدون اینکه به سخت افزار، نرم افزار و یا تنظیمات خاصی نیاز داشته باشند. گوگل کروم نسخه 52 و بالاتر و یا فایرفاکس نسخه 52 و بالاتر می توانند تجربه ی بهتری از کنفرانس ویدئویی را برای کاربران فراهم کنند.

امنیت ویدئو کنفرانس
امکانات سرور جلسات یلینک سرور جلسات یلینک - (YMS)Yealink Meeting Server

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search