نرم افزار ویدئو کنفرانس VC Desktopیلینک

نرم افزار ویدئو کنفرانس VC Desktopیلینک برگزاری جلسات کاری از راه دور و حضور همزمان در چندین مکان مختلف!

نرم افزار ویدئو کنفرانس
ویدئوکنفرانس

همکاری با سرور جلسات یلینک موجب شده نرم افزار ویدئو کنفرانس یلینک بتواند قابلیت های منحصربفردی همچون Meet Now، زمان بندی و یادآور جلسات، ورود به کنفرانس با دسترسی تک لمسی، کنترل کنفرانس و ویژگی های بسیار دیگر که سبب می شوند از راهکار ویدئوکنفرانس لذت ببرید را برای شما فراهم نماید.

پشتیبانی از پروتکل های استاندارد SIP و H.323

پشتیبانی از پروتکل های استاندارد SIP و H.323موجب شده این نرم افزار با سرور جلسات یلینک ، تلفن های تصویری تحت شبکه، سیستم های کنفرانس ، موبایل ها و... با برند یلینک یا هر برندی سازگار باشد و علاوه بر این به انعطاف پذیری و بهره وری بیشتر کمک شود.

سرور جلسات یلینک
VC Desktop الگوریتم صوتی و تصویری عالی

VC Desktop به لطف الگوریتم صوتی و تصویری خود در انطباق با شبکه بسیار موفق بوده است. کدک پیشرفته H.264 در آن موجب شده پهنای باند مصرفی تا 50 درصد کاهش یابد. با استفاده از تکنولوژی بازیابی بسته های از دست رفته ی صوتی و تصویری، VC Desktop تا 30 درصد از Packet Loss جهت اطمینان از ارتباط صوتی و تصویری خوب در یک شبکه ی نا پایدار جلوگیری می کند.

بررسی اجمالی

VC Desktop یلینک جدیدترین راهکار از سری راهکارهای ویدئو کنفرانس یلینک است که عمدتاً برای افرادی که در دفاتر و منازل دور کاری می کنند و یا در سفرهای کاری هستند طراحی شده است. این نرم افزار با سیستم عامل های مک و ویندوز سازگاری داشته و به راحتی با قابلیت نصب سریع بروی سیستم های دارای نمایشگر HD نصب می شود.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search