تامین تجهیزات و اجرای اکتیو شبکه فیبر نوری | مس

همه شبکه ها باید دارای ویژگی های مختلفی همچون پویایی ،یکپارچگی، ضریب دسترسی بالا (High Availabilty) و امنیت بالا (Security) باشند. به همین دلیل پیاده سازی آنها نیازمند شناخت دقیق سخت افزاری و نرم افزاری است تا بتوان از این شبکه ها به صورت بهینه استفاده کرد. شرکت فاطر قادر است با تجزیه و تحلیل شبکه، مدیریت تمام جزئیات شبکه همچون شناخت سرویس ها، امنیت شبکه، نیازهای مسیر یابی، مرکز داده، نرم افزار و سخت افزار شبکه، مانیتورینگ و ... را به اجرا در بیاورد.

همچنین اجرای شبکه های فیبر و مس نیازمند تامین تجهیزات به موقع می باشد. شرکت فاطر برای ایجاد زیرساخت اکتیو شبکه قادر است تمامی تجهیزات اعم از switch ،Router ،firewall ،ONT و OLT را با بهترین قیمت برای پروژه تهیه کند. کارشناسان شرکت فاطر با شناخت دقیق برند های مختلف تجهیزات و نصب و راه اندازی آنها شما را در اجرای کامل زیر ساخت اکتیو شبکه فیبرنوری همراهی می کند.

نحوه تامین تجهیزات و اجرای اکتیو شبکه های فیبر نوری و مس

تامین تجهیزات اکتیو شبکه

تامین تجهیزات اکتیو شبکه

تجهیزاتی که باید برای اجرای اکتیو پروژه در اختیار داشت بسته به معماری شبکه AON، PON و Hybrid متفاوت خواهد بود. شرکت فاطر رسا نور با همکاری برترین شرکت های داخلی و خارجی قادر است تمام تجهیزات اکتیو شامل Router ،firewall ،OLT ،ONT و ... را برای پروژه فراهم کند.

بخشی از این تجهیزات از برترین برندهای خارجی تهیه می شود و بخشی دیگر را نیز شرکت فاطر توانسته بومی سازی کند و به صورت اختصاصی شرکت خود در بیاورد. کارشناسان شرکت فاطر بسته به معماری شبکه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز اکتیو پروژه را تامین خواهند کرد.

اجرای اکتیو شبکه

اجرای اکتیو شبکه

اجرای اکتیو شبکه دارای پیچیدگی هایی است و که پیاده سازی آنها نیاز به تخصص، مهارت و تجربه فراوان در زمینه نرم افزاری و سخت افزاری دارد. طراحی مفهومی شبکه، تهیه LOM شبکه، مشخص کردن دیاگرام جانمایی تجهیزات رک های دیتاسنتر ، طراحی دیاگرام بلوک WAN، بلوک سرویس اینترنت، دیاگرام تمام سرویس های جریان ضعیف و .... و انجام کانفیگ ها و تنظیمات گوناگون بر روی آنها از اقداماتی است که باید در طراحی و اجرای اکتیو شبکه مد نظر قرار داد. شرکت فاطر تیم طراحی جامعی در اختیار دارد و قادر است بخش اکتیو انواع طراحی و معماری های شبکه اعم از PON ،AON و Hybrid را به اجرا در بیاورد.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search