کانورتور تلفن 4 کانال

4phone + 1ethernet (مدل phc410)

این کانورتور تلفن براساس تکنولوژی پیشرفته دیجیتالی فیبر نوری می باشد که موجب ارسال و دریافت سیگنال های متعدد تلفن به طور همزمان، بدون اعوجاج و با کیفیت بالای انتقال در یک فیبر single-mode می شود .

این دستگاه بدون فشرده سازی اطلاعات می تواند نیاز های مشترک را به طور کامل فراهم نماید و دارای امکاناتی نظیر نصب آسان، عدم نیاز به اشکال زدایی، ماژول های نوری و مدارات مرکزی با عملکرد بالا، دارای پورت فیبر و UTP مطابق با استاندارد های بین المللی، دارای نشانگر LED جهت نمایش شرایط کار دستگاه، مناسب برای محیط های کاری مختلف می باشد.

کانورتور تلفن 4 کانال | کانورتور  phc410

ویژگی ها

• روش encoding و decoding: PCM/24bit encoding
• کنترل سیگنال: طبق استانداردهای بین المللی
• رابط ارتباطی: تلفن معمولی و خطوط شهری مرسوم و یا SPC exchange
• انواع: SPC exchange connection، point to point، tel to tel hot-line، tel connection.

مشخصات فنی

تعداد پورت

4 پورت

نوع کانکتور تلفن

RJ11

تعداد پورت RJ45

یک پورت

رابط اترنت

RJ-45

نوع فیبر

Single-mode

نوع کانکتور فیبر نوری

FC/ST/SC( کانکتور پیش فرض SC است)

حداکثر مسافت انتقال

120 کیلومتر در Single mode و 2 کیلومتر در multi mode

طول موج

1310/1550nm

نوع مدل

رکمونت و stand alone

برق ورودی

AC 100~240V, AC/DC 12~48V

برق خروجی

DC5V2A

محافظ

over voltage and over current protection

مصرف برق

≤ W5

دمای عملکرد

‎ -20 °تا ˚‎70

دمای ذخیره سازی

‎ -10 ° تا ° 85

رطوبت قابل تحمل محیط

0~95% (غیر متراکم)

دسترسی سریع

اصطلاحات

اطلاعات تماس

خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-جنب تالارسفیران-پلاک 499-طبقه 2-واحد2 تلفن 5-77959684-021

Search