مدیا کانورتور simplex 10/100 با یک پورت اترنت و یک پورت صوت

مدل OPF-MC101-100

این مدیا کانورتور فیبر نوری دستگاهی است که امکان انتقال سیگنال های اترنت را بر بستر تنها یک فیبر نوریsingle-mode از طریق تبدیل آنها به سیگنال نوری مهیا می سازد.

این مدل مدیاکانورتور OPF شامل انتقال یک فیبر با استفاده از مدولاسیون تقسیم طول موج (WDM) و استفاده از فیبر نوری برای گسترش محدوده فاصله فیزیکی لینک رایج اترنت تا 20 کیلومتر در single-mode می باشد. همچنین مدیا کانورتور های OPF دارای امکان پشتیبانی از VLAN نیز می باشند.

مدیا کانورتور با 4 پورت اترنت و 2 پورت SFP

ویژگی ها

• پشتیبانی از استاندارد های IEEE802.3 10base-T، IEEE802.3u 100 base-TX/FX، IEEE802.3ab 1000 base-T، IEEE802.3z،1000base-SX/LX، IEEE802.1a،IEEE802.1PQ0S، IEEE802.1d Spanning Tree
• دارای قابلیت MDI/MDI-X Auto Negotiation
• دارای قابلیت Plug & Play
• امکان اتصال به سوئیچ های استاندارد نظیر Cisco

مشخصات فنی

تعداد پورت  Ethernet(Rj45)

یک پورت با پشتیبانی از Vlaning (802.1q)

نوع کانکتور فیبر نوری

FC/ST/SC( کانکتور پیش فرض SC بوده و انواع دیگر قابل سفارش است)

رابط اترنت

RJ-45

تعداد پورت اترنت

یک پورت

تعداد پورت صوت

یک پورت

نوع فیبر

Single-mode

حداکثر نرخ انتقال داده

10/100 Mbps

حداکثر مسافت انتقال

20 کیلومتر در single mode

طول موج

850nm، 1310nm، 1550nm، Tx1310/Rx1550nm، Tx1550/Rx1310nm

نوع مدل

Stand alone

منبع تغذیه

AC220V/0.5A, DC-48 V/0.5A, DC5V/1A

دمای عملکرد

‎+50 ˚C‏ تا ‎0 ˚C‏

دمای ذخیره سازی

‎+70 ˚C‏ تا ‎-40 ˚C‏

رطوبت محیط

5~95% (غیر متراکم)

کاربرد

• اتصال اترنت شما را حداکثر تا 20km با استفاده از فیبر نوری گسترش می دهد.
• ایجاد یک لینک فیبر-اترنت / فیبر-مس برای اتصال زیر شبکه راه دور تا شبکه یا بک بن فیبر نوری بزرگتر
• تبدیل اترنت به فیبر، فیبر به مس/اترنت، مقیاس پذیری یک شبکه بهینه را برای اتصال 2 یا تعداد بیشتری نود شبکه اترنت تضمین می کند. (مانند اتصال دو ساختمان در یک دانشگاه)
• برای فراهم کردن پهنای باند با سرعت بالا برای تقاضای گروه های کاری در مقیاس بزرگ که نیاز به گسترش شبکه اترنت گیگابیت دارد طراحی شده است.

دسترسی سریع

اصطلاحات

اطلاعات تماس

خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-جنب تالارسفیران-پلاک 499-طبقه 2-واحد2 تلفن 5-77959684-021

Search