EG8145V5

ONTمدل EG8145V5 یک ONT هوشمند برای راهکار FTTH است که با استفاده از فناوری GPON برای کاربران خانگی اینترنت پرسرعت را فراهم می کند. این ONT ها از فرکانس 802.11ac پشتیبانی می کند و قابلیت فوروارد کردن آنها باعث شده صدا، اینترنت و تصاویر با کیفیت HD را به خوبی پشتیبانی کند. این ویژگی ها این ONT را برای دسترسی به پهنای باند ایده آل کرده است.

ONT فیبر نوری

ویژگی ها

• Plug and play

سیستم مدیریت شبکه به صورت خودکار تظیمات شبکه را انجام می دهد و احتیاج به راه اندازی در محل ندارد و نصب و راه اندازی و نگهداری آن آسان دارد.


• خدمات جامع triple Play

پورت های مختلف این ONT خدمات مختلفی را ارائه می دهند. خدماتی شامل home network-attachment storage، اینترنت، تصویر، خدمات triple-play.


• مصرف انرژی بسیار پایین

این محصول از چیپ یکپارچه SOC استفاده می کند که قادر است ماژول های LSW، gateway ، صدا و PON را با هم به صورت یکپارچه در بیاورد و تا 25% در مصرف انرژی صرفه جویی کند.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search