نظارت و اجرا سرویس های جریان ضعیف بر بستر فیبر نوری

شرکت فاطر از اولین شرکت هایی است که در بخش ارائه خدمات سرویس های جریان ضعیف مبتنی بر فیبر نوری همچون IPTV، CCTV ، VoIP و ... فعالیت خود را در ایران آغاز کرد. این شرکت که در طی این سالها توانسته با انجام پروژه های کوچک و بزرگ در سراسر کشور و برخی از کشورهای منطقه تجربه گرانبهایی در این زمینه کسب کند آمادگی دارد در دو زمینه نظارت پروژه و اجرا به کارفرایان پروژه های کوچک و بزرگ خدمات ارائه دهد.

مراحل نظارت و اجرای سرویس های جریان ضعیف

نظارت بر اجرای سرویس های جریان ضعیف

نظارت بر اجرای سرویس های جریان ضعیف

در بخش نظارت شرکت فاطر توانایی دارد با اعزام تیم متخصص به پروژه ها از درستی روند اجرای قسمت های گوناگون طرح اطمینان حاصل کند و گزارشات لازم را در طی فرآیندی به صورت منظم به کارفرما ارائه دهد. شرکت فاطر رسا نوربا بررسی اهداف پروژه و مطالعه دقیق طرح و سرویس هایی که باید در پروژه ایجاد گردد، نحوه اجرای طرح را مطابق با طراحی صورت گرفته به دقت زیر نظر می گیرد و جزء به جزء اقدامات انجام شده را به صورت منظم بررسی و در صورت هر گونه مغایرت نحوه اجرا با نقشه آن را به کارفرما گزارش می دهد.

مواردی که در بخش نظارت مد نظر ناظرین شرکت فاطر قرار دارند همان سر فصل های سند HLD و LLD مانند تعریف انواع بلوک ها، نمای کلی طرح بلوک ها، طراحی لایه ها، تعریف پروتکل های ارتباطی، روش های مدیریت شبکه و ... است. همچنین سرویس های مورد نظر مانند IPTV، CCTV، BMS، Smart home، VoIP و ... نیز مد نظر قرار داده و تا زمان تحویل کامل این سرویس ها از عملکرد آنها اطمینان حاصل کرده و به کارفرمایان گزارشات لازم را ارائه می دهیم.

اجرا سرویس های جریان ضعیف

اجرا سرویس های جریان ضعیف

شرکت فاطر از معدود شرکت هایی است که توانسته به صورت یکپارچه تمام سرویس های جریان ضعیف مانند IPTV، CCTV، BMS، Smart home، Digital signage و ... را کاربران عرضه می کند. این شرکت قادر است تمام زیرساخت های لازم در جهت اجرا و پیاده سازی سرویس های جریان ضعیف را نیز خود بر عهده بگیرد و تمام این سرویس ها را به صورت یک پکیج کامل در پروژه ها پیاده سازی کنند.

همچنین شرکت فاطراز اساتید مجرب دانشگاهی و جوانان تحصیل کرده این کشور بهره برده و توانسته با تکیه بر آنها یک سیستم نرم افزاری قوی را ایجاد کند که با نمونه های خارجی آنها برابری می کند و می تواند امکانات بیشتری را نیز برای کاربران فراهم کند. آشنایی دقیق با بخش های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری سرویس های جریان ضعیف باعث شده تا بخش R&D شرکت فاطرهمواره به روز به رسانی این نرم افزارها و رفع باگ های موجود را مد نظر قرار دهد و سعی می کند قابلیت های جدیدی را نیز به این نرم افزارها اضافه کند. استفاده از این نرم افزارها شرکت فاطر را قادر ساخته تا بسیاری از سرویس های مبتنی بر جریان ضعیف را به صورت اختصاصی شرکت فاطر به کاربران ارائه دهد.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search