مشاوره و طراحی سرویس های جریان ضعیف بر بستر فیبر نوری

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اضافه شدن خدمات گوناگون به سرویس های جریان ضعیف برای رفاه کاربران و سهولت در اجرای شبکه ها از سیستم های مبتنی بر فیبر نوری استفاده می شود که با یکپارچه سازی تمام سرویس ها باعث کاهش هزینه ی طراحی و نگهداری می گردد. شاخصه ی اصلی شرکت فاطر ارائه ی تکنولوژی های مختلف و سرویس های جریان ضعیف بر بستر فیبر نوری است که موجب یکپارچگی شبکه-ی مخابراتی، کامپیوتری و سرویس های مورد نیاز نظیر IPTV، VoIP، دوربین های مدار بسته و ... می شود.

شرکت فاطر از اولین شرکتهایی است که در زمینه ارائه سرویسهای جریان ضعیف به صورت یکپارچه سرمایه گذاری کرده است و قادر است با تیم مجرب و کارآمدی که در دپارتمانی مجزا مشغول به فعالیت هستند و با کمک بخش R&D بخش زیادی از این سرویس ها را به صورت اختصاصی شرکت فاطر به کاربران ارائه دهد.

مراحل مشاوره و طراحی سرویس های جریان ضعیف

مشاوره سرویس های جریان ضعیف

مشاوره سرویس های جریان ضعیف

شرکت فاطر توانسته علاوه بر 4 سرویس ‌اختصاصی خود یعنی نرم افزار مانیتورینگ (CCTV)، درب بازکن تصویری چند منظوره (Video door phone)، تلفن VoIP و تلویزیون تعاملی هوشمند (IPTV)که پژوهش و تحقیق، تولید و توسعه آن توسط شرکت فاطر صورت گرفته و به بهره برداری رسیده است، سرویس‌های دیگری نظیر شبکه و اینترنت، صوت و پیجینگ، خانه هوشمند(Smart Home)، ساختمان هوشمند (BMS)و پارکینگ هوشمند را بر روی شبکه‌ی فیبر نوری به کاربران ارائه دهد.

تمامی سرویس های جریان ضعیف ارائه شده توسط شرکت فاطر در حالی قابلیت یکپارچه سازی بر بستر فیبر نوری را دارند که پایداری و کیفیت آنها نیز نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است. همچنین شرکت فاطر رسا نور توانسته با همکاری تیم R&D خود موفقیت هایی را برای اولین بار در کارنامه خود به ثبت برساند که قبل از آن هیچ یک از شرکتها در کشور موفق به اجرای آن نشده است. همچون راه اندازی درب باز کن تصویری چند منظوره دارای سرویس "خانه هوشمند" بر روی راهکار FTTH که به تایید شرکت سازنده خارجی برای اولین بار است که در ایران و دنیا پیاده سازی شده است.

شرکت فاطر قادر است شما را در طراحی و پیاده سازی دقیق سرویس های جریان ضعیف از نقطه شروع تا تحویل پروژه همراهی کند و طرح خود را برای پیاده سازی در قالب مشاوره ارائه دهد.

طراحی سرویس های جریان ضعیف

طراحی سرویس های جریان ضعیف

در بخش طراحی شرکت فاطر با در نظر گرفتن زیرساخت و نیازهای هر پروژه به سرویس های مختلف اقدام به طراحی بخش سرویس های جریان ضعیف می کند. شرکت فاطر رسا نور از اساتید مجرب دانشگاهی و جوانان تحصیل کرده این کشور بهره برده و توانسته با تکیه بر آنها یک سیستم نرم افزاری قوی را ایجاد کند که با نمونه های خارجی آنها برابری می کند و می تواند امکانات بیشتری را نیز برای کاربران فراهم کند.

آشنایی دقیق با بخش های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری سرویس های جریان ضعیف باعث شده تا بخش R&D شرکت فاطر رسا نورهمواره به روز به رسانی این نرم افزارها و رفع باگ های موجود را مد نظر قرار دهد و سعی کند قابلیت های جدیدی را نیز به این نرم افزارها اضافه کند.

استفاده از این نرم افزارها شرکت فاطر رسا نو را قادر ساخته تا بسیاری از سرویس های مبتنی بر جریان ضعیف را به صورت اختصاصی شرکت فاطر به کاربران ارائه دهد.از دیگر وجوه تمایز شرکت فاطر توانایی طراحی و اجرای بخش زیرساخت و اکتیو می باشد. به عبارت دیگر این شرکت قادر است مقدمات طراحی و اجرای سرویس ها را نیز خود بر عهده بگیرد.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search