تامین تجهیزات و نصب اجرا زیرساخت فیبر نوری | زیرساخت مس

پس از طراحی، تامین تجهیزات از پیش نیازهای اساسی در اجرای موفق زیرساخت فیبر نوری است. شرکت فاطر رسا نور قادر است با برقراری ارتباط با برترین برندهای داخلی و خارجی تمامی تجهیزات مورد نیاز پروژه های مختلف فیبر نوری را با قیمتی کاملاً رقابتی تامین کند. این شرکت آمادگی دارد تمام تجهیزات زیرساخت از کوچکترین قطعات بخش زیرساخت تا بزرگترین آنها را در زمان مقرر برای بکارگیری در اختیار پروژه قرار بدهد.

تامین تجهیزات زیرساخت شبکه فیبر و مس

تامین تجهیزات زیرساخت شبکه فیبر و مس

پس از نیازسنجی و طراحی شماتیک زیرساخت شبکه، گام بعدی در تامین پیش نیازهای اجرای زیرساخت شبکه فیبر نوری، تامین تجهیزات مورد نیاز بر اساس طراحی انجام شده است. شرکت فاطر با سالها سرمایه گذاری و تامین تجهیزات زیر ساخت شبکه های فیبر نوری و مس توانسته با برترین برندهای داخلی و خارجی ارتباط برقرار کرده و خود تامین تجهیزات پروژه ها را نیز بر عهده بگیرد.

کارشناسان شرکت فاطر بر اساس طراحی انجام شده، نیازهای پروژه، بودجه کارفرما، تنوع سرویس های مورد نیاز و ... لیست تجهیزات مورد نیاز پروژه را تهیه می کنند و قادراند خود در کوتاه ترین مدت و به قیمت مناسب و در زمان تعیین شده آنها را به پروژه تزریق کنند.

تجربه این شرکت در تامین تجهیزات پروژه های کوچک و بزرگ مختلف در سراسر کشور و کشور های منطقه باعث شده تا مشتریان و صاحبان پروژه ها دیگر دغدغه ای از بابت پشتیبانی قطعات در هنگام اجرای پروژه نداشته باشند و تمام تجهیزات زیرساخت از کوچک ترین قطعات بخش زیرساخت گرفته تا بزرگترین آنها را در زمان مقرر برای بکار گیری در اختیار داشته باشند.

نصب و اجرا زیرساخت شبکه فیبر و مس

نصب و اجرا زیرساخت شبکه فیبر و مس

ساختار متفاوت و ظرافت موجود در کابل های فیبر نوری باعث شده است تا بکار گیری آنها نیازمند شناخت و تخصص و تجربه کافی باشد. کابل های فیبر نوری به دلیل ماهیت شیشه ای خود از حساسیت بالایی برخوردار هستند و بکار گیری غلط و شکست شیشه درون آن باعث می شود پروسه ترمیم وقت و هزینه های اضافی را به پروژه ها تحمیل کند. همچنین در مراحل اجرای زیرساخت های شبکه باید روی فیبر نوری عمل فیوژن صورت بگیرد که این عمل باید با ابزار آلات دقیق و با دقت صورت بگیرد.

در صورت فیوژن اشتباه، راه اندازی شبکه مختل می گردد و پیدا کردن و حل مشکل آن نیز زمانبر خواهد بود. شرکت فاطر با بکارگیری فناوری روز و تشکیل یک تیم مجرب و حرفه ای، توانسته زیرساخت شبکه فیبر نوری بسیاری از پروژه های کوچک و بزرگ را در سراسر ایران و کشورهای منطقه خاورمیانه با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت به اجرا در بیاورد. هدف این شرکت جستجو و ارائه راهکارهایی است تا زیرساخت های لازم جهت ارائه سرویس های جریان ضعیف در اختیار کارفرمایان و مشتریان قرار داشته باشد.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search