تامین تجهیزات و نصب اجرازیرساخت فیبر نوری | زیرساخت مس

پس از طراحی، تامین تجهیزات از پیش نیازهای اساسی در اجرای موفق زیرساخت فیبر نوری است. شرکت فاطر رسا نور قادر است با برقراری ارتباط با برترین برندهای داخلی و خارجی تمامی تجهیزات مورد نیاز پروژه های مختلف فیبر نوری را با قیمتی کاملاً رقابتی تامین کند. این شرکت آمادگی دارد تمام تجهیزات زیرساخت از کوچکترین قطعات بخش زیرساخت تا بزرگترین آنها را در زمان مقرر برای بکارگیری در اختیار پروژه قرار بدهد.

بکارگیری کابل فیبر نوری به دلیل ساختار متفاوت و ظرافت خاص کابل نیازمند تخصص و تجربه بسیار بالا است. شرکت فاطر به پشتوانه سالها تجربه در انجام پروژه های مختلف بزرگ و کوچک در سراسر ایران و کشور های منطقه توانسته تیم اجرایی کار آمدی را تشکیل دهد که قادرند با کمترین هزینه و به صورت کاملاً تخصصی طرح های زیرساخت فیبر نوری را به اجرا در آورده و پیاده سازی کند. هدف این شرکت جستجوی راهکاری هایی است که تا مشتریان بتوانند از طریق آنها زیرساخت لازم سرویس های مختلف جریان ضعیف را با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشند.

تامین تجهیزات پروژه های فیبر و مس

تامین تجهیزات

پس از نیازسنجی و طراحی شماتیک زیرساخت شبکه، گام بعدی در تامین پیش نیازهای اجرای زیرساخت شبکه فیبر نوری، تامین تجهیزات مورد نیاز بر اساس طراحی انجام شده است. شرکت فاطر با سالها سرمایه گذاری و تامین تجهیزات زیر ساخت شبکه های فیبر نوری و مس توانسته با برترین برندهای داخلی و خارجی ارتباط برقرار کرده و خود تامین تجهیزات پروژه ها را نیز بر عهده بگیرد.

کارشناسان شرکت فاطر بر اساس طراحی انجام شده، نیازهای پروژه، بودجه کارفرما، تنوع سرویس های مورد نیاز و ... لیست تجهیزات مورد نیاز پروژه را تهیه می کنند و قادراند خود در کوتاه ترین مدت و به قیمت مناسب و در زمان تعیین شده آنها را به پروژه تزریق کنند.

تجربه این شرکت در تامین تجهیزات پروژه های کوچک و بزرگ مختلف در سراسر کشور و کشور های منطقه باعث شده تا مشتریان و صاحبان پروژه ها دیگر دغدغه ای از بابت پشتیبانی قطعات در هنگام اجرای پروژه نداشته باشند و تمام تجهیزات زیرساخت از کوچک ترین قطعات بخش زیرساخت گرفته تا بزرگترین آنها را در زمان مقرر برای بکار گیری در اختیار داشته باشند.

نصب و اجرای پروژه های فیبر و مس

نصب و اجرا

ساختار متفاوت و ظرافت موجود در کابل های فیبر نوری باعث شده است تا بکار گیری آنها نیازمند شناخت و تخصص و تجربه کافی باشد. کابل های فیبر نوری به دلیل ماهیت شیشه ای خود از حساسیت بالایی برخوردار هستند و بکار گیری غلط و شکست شیشه درون آن باعث می شود پروسه ترمیم وقت و هزینه های اضافی را به پروژه ها تحمیل کند. همچنین در مراحل اجرای زیرساخت های شبکه باید روی فیبر نوری عمل فیوژن صورت بگیرد که این عمل باید با ابزار آلات دقیق و با دقت صورت بگیرد.

در صورت فیوژن اشتباه، راه اندازی شبکه مختل می گردد و پیدا کردن و حل مشکل آن نیز زمانبر خواهد بود. شرکت فاطر با بکارگیری فناوری روز و تشکیل یک تیم مجرب و حرفه ای، توانسته زیرساخت شبکه فیبر نوری بسیاری از پروژه های کوچک و بزرگ را در سراسر ایران و کشورهای منطقه خاورمیانه با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت به اجرا در بیاورد. هدف این شرکت جستجو و ارائه راهکارهایی است تا زیرساخت های لازم جهت ارائه سرویس های جریان ضعیف در اختیار کارفرمایان و مشتریان قرار داشته باشد.

دسترسی سریع

بلاگ

ساختمان مرکزی شرکت

مستقر در خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-روبروی ایستگاه BRT ابوریحان -پلاک 499

تلفن

021-77959684-5 | 021-73065000
واحد بازرگانی : 4-73065111-021

شبکه های اجتماعی

Search