دوره های آموزش فیبر نوری

با توجه به افزایش تقاضا در دسترسی به اینترنت پرسرعت، ویدئو درخواستی و سایر سرویس های زنده و همزمان، تکنولوژیهایی که اخیراً به کار گرفته می شد دیگر پاسخگو نبوده و در نتیجه استفاده از زیر ساخت فیبر نوری پاسخی قطعی به این تقاضای پهنای باند خواهد بود.
از این رو با گسترش استفاده از زیرساخت فیبر نوری، بالا رفتن تخصص و مهارت افراد متولی نظیر مهندسین حوزه مخابرات نوری، کارشناسان شرکتهای کارفرما، پیمانکاران پروژه های مخابراتی و... از دغدغه های مهم محسوب می شود. شرکت فاطر رسا نوربه منظور ارتقاء سطح دانش و مهارت فارغ التحصیلان و کارشناسان مخابرات نوری دوره های تخصصی فیبر نوری برگزار می نماید.
این شرکت با بهره گیری از اساتید مجرب و برگزاری کارگاه های آموزشی در لابراتورهای مجهز، دوره های آموزشی خود رادر سه بخش پسیو، اکتیو و سرویس تشکیل می دهد. در این کارگاه آموزشی که طی دوره های سه روزه (متوالی یا آخر هفته) در محل شرکت فاطر برگزار می شود کارآموزان بصورت تئوری و عملی با مباحث فنی مختلف مطابق با سرفصل های آموزشی ذیل آشنا خواهند شد.

معرفی دوره های آموزش فیبر نوری

آموزش پسیو فیبر نوری:

• آشنایی با مفاهیم اولیه فیبر نوری
• اصول موجبرهای فیبر نوری
• تضعیف در فیبر نوری
• نحوه ی ساخت فیبر نوری
• اجزاء تشکیل دهنده سیستم انتقال نوری
• اصول طراحی زیر ساخت فیبر نوری
• آشنایی با تجهیزات پسیو فیبر نوری نظیر انواع کابل فیبر نوری، پچ کورد، پیگتیل، آداپتور و...
• نصب و راه اندازی کابل و تجهیزات پسیو
• آشنایی با نحوه ی کار دستگاه فیوژن، دستگاه تست OTDR و پاورمتر بصورت عملی

آموزش اکتیو فیبر نوری:

دوره های مقدماتی و پیشرفته آشنایی با تجهیزات Broadband، transmission و VOIP

آموزش سرویس های فیبر نوری:

IPTV، Digital Signage، Smart Home و CCTV جزئیات و نحوه ی ثبت نام

کارگاه های آموزشی شرکت فاطر رسا نور در لابراتور مجهز این شرکت طی دوره های سه روزه در محل شرکت به همراه ناهار و پذیرایی برگزار می شود و پس از موفقیت کار آموز در این دوره، مدرک پایان دوره معتبر از سوی شرکت فاطر با دریافت مبلغ 90 هزار تومان مازاد شهریه دوره ارائه می گردد. همچنین نیمی از هزینه دوره در زمان ثبت نام و ما بقی پس از پایان دوره دریافت می گردد. متقاضیان جهت اطلاع از زمان و جزئیات برگزاری دوره های تخصصی فیبر نوری می توانند در کانال تلگرام این شرکت عضو شده و از آخرین اخبار مطلع شوند و یا برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ‏021-73065100‎ تماس حاصل فرمایند.


کانال تلگرامی دوره های آموزشی شرکت فاطر
برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ‏021-73065100‎ تماس بگیرید

دسترسی سریع

بلاگ

ساختمان مرکزی شرکت

مستقر در خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-روبروی ایستگاه BRT ابوریحان -پلاک 499

تلفن

021-77959684-5 | 021-73065000
واحد بازرگانی : 4-73065111-021

شبکه های اجتماعی

Search