Image

نرم افزار دیجیتالی ساختمان

"نرم افزار دیجیتالی ساختمان" فاطر جهت آرامش، امینت، سلامتی، ایمنی و هماهنگی بهتر امورات در مجتمع های مسکونی بکار گرفته می شود. به عبارت دیگر این نرم افزار تحت وب به منظور مدیریت هر چه بهتر امور مجتمع های مسکونی بدون نیاز به نیروی انسانی مورد استفاده قرار می گیرد.

"نرم افزار دیجیتالی ساختمان" در نوع خود بی نظیر بوده و شرکت فاطر اولین شرکتی است که آن را به کاربران خود عرض کرده است. قابلیت هایی همچون مدیریت امکانات داخل مجتمع و ارتباط با خارج مجتمع به صورت یکپارچه روی این نرم افزار تحت وب از جمله امکانات "نرم افزار دیجیتالی ساختمان" فاطر هستند که متناسب با نیاز کاربران به آنها خدمات رسانی خواهد کرد.

دسترسی به نرم افزار از طریق IPTV و گوشی موبایل

با وجود این نرم افزار کاربران می توانند به صورت از راه دور بسیاری از امور همچون برقراری ارتباط با مدیریت، سفارش غذا از هایپرها و رستوران های اطراف را از طریق گوشی موبایل یا تلویزیون خانگی خود انجام دهند. با این نرم افزار مدیریت ساختمان آسان تر، کم هزینه تر و با دقت و کیفیت بسیار بالاتری انجام خواهد گرفت.

مزیت های نرم افزار دیجیتالی ساختمان

به طور کلی سه مزیت مهم این نرم افزار را می توان به کاهش نیاز به نیروی انسانی، کاهش نیاز به مراجعه حضوری ساکنین و افزایش کیفیت خدمات رسانی تقسیم بندی کرد.

با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی نیست برای انجام امور مدیریتی از نیروی انسانی زیاد بهره برد چرا که این نرم افزار به صورت دقیق تر و منظم تر این امور را انجام خواهد داد.

همچنین برای بهره بردن از امکانات داخل و خارج ساختمان نیازی نیست ساکنین به محل خاصی مراجعه کنند و تمام امکانات را از داخل گوشی موبایل خود و حتی از طریق تلویزیون IPTV داخل واحد در اختیار خواهند داشت.
نکته آخر اینکه به طور طبیعی وقتی به جای نیروی انسانی از نرم افزار برای امور استفاده می کنید، با حذف خطاهای انسانی کیفیت امور بسیار بهتر خواهد شد که "نرم افزار دیجیتالی ساختمان" نیز از این قاعده مستثنا نیست.
شماره تماس : 02173065000
Toggle Bar

دسترسی سریع

اصطلاحات

اطلاعات تماس

خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-جنب تالارسفیران-پلاک 499-طبقه 2-واحد2 تلفن 5-77959684-021

Search