یکشنبه, 27 فروردين 1402 14:22

دیجیتالی سازی در معادن به چه صورت است؟

امتیاز به این مطلب
(0 کاربر)

امروزه دسترسی به کانی‌های جدید سخت‌تر شده است؛ معادن عمیق‌تر شده‌اند، عملیات پیچیده‌تر شده‌ و زیرساخت‌ها نیز چالش برانگیزتر شده است. در همین زمان، سهامداران انتظار بهبود بهره‌وری را دارند و نسل جدید کارگران معدن انتظار دارند که صنعت معدن از فناوری‌های جدید استفاده کند.

این صنعت نیاز به تطبیق دارد. دیجیتالی‌سازی در معدن، به گفته ریکو پولی، رئیس دپارتمان فناوری‌های دیجیتالی در شرکت سندویک، پاسخ به بسیاری از چالش‌هایی است که صنعت با آن روبروست. "در حوزه اتصال دیجیتالی و اتوماسیون، سندویک در یک جای خوب قرار دارد."

دزویک، تامین‌کننده نرم‌افزار برنامه‌ریزی معدن است. این باعث می‌شود سندویک اولین شرکتی باشد که یک راه‌حل دیجیتالی کامل ارائه می‌دهد. چندین سال است که معادن در سراسر جهان از تجهیزات معدن‌کاری کاملاً خودکار سندویک، مانند کامیون‌ها و لودرهای زیرزمینی، استفاده می‌کنند.

همچنین، با توجه به اینکه تمام داده‌های جمع‌آوری شده از عملیات معدنی می‌تواند برای بهبود برنامه‌ریزی و بهینه‌سازی کل عملیات استفاده شود، بسته شدن حلقه بسیار مهم است. پولی می‌گوید: این قابلیت‌های جدید به ما کمک خواهند کرد تا محصولات و راه‌حل‌های بهتری را بسازیم و به مشتریان خود کمک کنیم که معادن بهینه‌شده‌ای را طراحی کنند.

هرچند، تمام معادن متفاوت هستند و درجه رشد آن‌ها از یک دیگر متمایز است، آنها نیازهای مختلفی دارند و هدف کوتاه مدتشان ممکن است متفاوت باشد، پولی می‌گوید: من معتقدم که ما با راه‌حل‌هایی برای شرکت‌هایی با هر سطح رشد و بهره‌وری ارائه می‌دهیم، یک پورتفولیوی کامل و جامع در بازار داریم.

برای بسیاری از شرکت‌ها، اولین گام دیجیتال، استفاده از "مای سندویک" است، یک خدمت که به مشتریان امکان متصل کردن تجهیزات خود به خدمات نظارت از راه دور برای نگهداری، پیشگیرانه و جلوگیری از اتفاقات ناگهانی را می‌دهد.

منبع خبر

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search