سیستم کنترل دسترسی فرمکس

دسترسی با استفاده از وارد کردن کد عددی

سیستم کنترل دسترسی فرمکس

کاربر باید کد را در صفحه کلید وارد کند. این مدل بسیار مقرون به صرفه است اما نباید از آن به عنوان دستگاه شناسایی افراد استفاده کرد چرا که این کد می تواند توسط افراد مختلف وارد شود.

دسترسی با استفاده از کارت و جاکلیدی

سیستم کنترل دسترسی هوشمند

در این دستگاه برای شناسایی و تشخیص، عموماً از کارت یا تگهای کلید استفاده می شود. تنها لازم است کارت شناسایی را در چند سانتی متری ریدر قرار دهید. عملکرد خواندن با انتقال فرکانس رادیویی انجام می شود.

Biokey، نسل جدید دستگاهای کنترل اثرانگشت

درب باز کن اثر انگشتی

قابلیت اطمینان، سازگاری و استحکام
Biokey ،نسل جدید دستگاهای کنترل اثرانگشت بیومتریک Fermax است که حداکثر سازگاری، قابلیت اطمینان و استحکام را فراهم می کند.
با ریدر اثر انگشت و ریدر داخلی مجاورت قابلیت اطمینان را تضمین می نماید.

سیستم Centralised

تگ کنترل دسترسی پارکینگ

امکان مدیریت کامل یک سیستم با چندین نقطه ی دسترسی و توابع کنترل دسترسی پیشرفته نظیر محدودیت های گروه های کاربری از لحاظ مکانی(مناطق) و زمانی (جدول زمانی)، تابع یک طرفه، محدودیت تعداد، ظرفیت بیشتر کاربر، فعال شدن دستگاه های ریدر، ضبط حوادث برای بررسی پس از آن، مرکز امنیتی و یا کنترل فراهم شده است.
علاوه بر این امکان یکپارچه سازی ارتباط داخلی،آلارم و اتوماسیون و غیره با سیستم کنترل دسترسی نیز وجود دارد.

سیستم کنترل دسترسی IP_AXES

سیستم کنترل دسترسی IP_AXES

سیستم کنترل دسترسی IP_AXES برای هر دو سیستم متمرکز و توزیعی مناسب بوده و به لطف کنترلر مرکزی IP_AXES ½ که می تواند به 42 ریدر با S-BUS، WIEGAND و پروتکل Clock&Data با همان آدرس IP بر روی کامپیوتر، ارتباط برقرار نماید.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search