Huawei SmartAX MA5626 POE

دستگاه ONU مدل SmartAX MA5626 یک MDU مناسب برای استفاده در مجتمع های مسکونی و به ویژه ساختمان های اداری می باشد. از جمله پورت های موجود بر روی این تجهیز یک پورت آپلینک بعلاوه 8 پورت اترنت ( 4 * GE + 4 * FE) می باشد که برروی پورت های داده آن قابلیت POE نیز ارائه شده است. همچنین پورت آپ لینک می تواند در حالت GPON و بر روی شبکه های با ساختار FTTx مورد استفاده قرار گیرد.

خوشبختانه با توجه به این مطلب که قابلیت های یک دستگاه ONT و منبع تغذیه در کنار هم در این دستگاه قرار گرفته است ، می توان از آن به عنوان منبع تامین برق برای تجهیزاتی که نیازمند برق POE می باشند از جمله دوربین ها، اکسس پوینت ها و تلفن های تحت شبکه استفاده کرد. همین قابلیت منجر به صرفه جویی در هزینه های برق و بهینه تر شدن مدیریت شبکه های FTTx می گردد.

طراحی ایناین MDU ها در ارائه سرویس های پهن باند و همچنین سرویس های Voice over IP ( به اختصار VOIP ) بر روی شبکه های فیبر نوری FTTx بکار می روند که پاسخگوی نیازهای کاربران خانگی و اداری و تجاری در مقیاس های متوسط و بزرگ خواهد بود.

طراحی این MDU به گونه ایست که می توان در شرایط جوی متفاوت آب و هوایی مورد استفاده قرار گیرد. میتوان آن را به صورت outdoor ( در فضای بیرونی ) و indoor ( در فضای داخلی بر روی دیوار یا داخل کابینت ها) نصب و نگهداری کرد . از مزایای این تجهیز مصرف انرژی کم ( به دلیل حذف تجهیزات متعدد و تجمیع کارکرد و قابلیت های آنها در یک دستگاه ) ، قابلیت اطمینان بالا، نصب سریع و آسان و ظرفیت های متنوع می باشد.

Huawei SmartAX MA5626 POE

قابلیت ها

از جمله قابلیت های این نرم افزاری این دستگاه :
  • - امکان ارائه سرویس های شبکه ای متنوع
  • - مدیریت آسان و انعطاف پذیر متناسب با نیازهای کاربران
  • - امکان ارائه کیفیت خدمات QoS بالا تز طریق تخصیص پویای پهنای باند DBS
  • - پشتیبانی از ترافیک های downstream و upstream شبکه

دسترسی سریع

بلاگ

ساختمان مرکزی شرکت

مستقر در خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-روبروی ایستگاه BRT ابوریحان -پلاک 499

تلفن

021-77959684-5 | 021-73065000
واحد بازرگانی : 4-73065111-021

شبکه های اجتماعی

Search