Optical Laser Source

VLS-8 Series Mini Visual Laser Source

دستگاه تست Laser Source

معرفی

مینی منبع لیزر سری VLS-8 با مهندسی انسانی کاملاً مطابقت دارد. این منبع لیزر، کوچک و قابل حمل بوده و کارکرد بسیار آسانی دارد.
منبع لیزر بصری معمولاً برای بررسی نقطه آسیب دیده یا شکسته فیبر نوری، کابل، پچ کورد و غیره استفاده می شود. اگر فیبر مورد بررسی دارای نقص باشد، کاربر می تواند نور لیزر را در نقطه شکسته یا آسیب دیده پیدا کند. منبع لیزر سری VLS-8 هم برای فیبر نوری سینگل مد و هم برای مالتی مد قابل استفاده است. عملکرد این منبع لیزر در فیبر هایی با رنگ و روکش(Coat) مختلف، متفاوت است.

FHS2Q Series Optical Laser Source

FHS2Q Series Optical Laser Source

معرفی

منبع لیزر سری FHS2Q نسخه پیشرفته ی از منابع لیزر سری های FHS2 با دو طول موج کالیبره شده بیشتر می باشد. منبع لیزر سری FHS2Q با استفاده از پروتکل رمزنگاری دیجیتال شناسایی طول موج، پاورمتر سری FHP2 را قادر می سازد تا به صورت خودکار از طول موج کالیبراسیون مناسب استفاده نماید. قابلیت شناسایی خودکار طول موج نیاز به برقراری ارتباط بین تکنسین ها را به حداقل رسانده و وقوع اشتباه را کاهش می دهد. این منبع لیزر مستحکم و قابل حمل بوده و تست دقیق فیبر نوری را امکان پذیر می نماید. دو پورت خروجی FHS2Q ، منبع لیزری پایدار در چهار طول موج را فراهم می نماید. نشانگر باطری در این دستگاه شما را از میزان کم باطری آگاه می کند.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search