رویه های بازگرداندن کالا

لطفا توجه داشته باشید شرایط زیر در خصوص خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین فاطر رسا نور می باشد و شامل سایر خرید ها نخواهد بود.

در صورت تمایل به مرجوع کردن کالای خریداری شده دارای ایراد، پس ازتماس با شماره 021-73065000 و هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه اقدام به ارسال کالا به آدرس ارسالی نمایید. تیم فنی و پشتیبانی فروشگاه فاطر رسا نور پس از بررسی صحت کالای مرجوع شده و بسته بندی آن، برای استرداد هزینه پرداختی شما تا 3 روز کاری بعد از دریافت کالا با شما تماس خواهند گرفت. لازم به ذکر است که در صورت وجود ایراد در کالای مرجوعی و یا مغایرت کالای ارسال شده با کالای مورد سفارش شما هزینه های ارسال کالا به عهده فروشگاه بوده و به همراه هزینه پرداختی شما واریز خواهد شد. در غیر این صورت هزینه های دریافت و ارسال مجدد کالا به عهده مشتری خواهد بود.توجه فرمایید که برای کالای با آسیب دیدگی پس از خرید جعبه یا خود کالا شامل شکستگی/ پارگی کالا یا بسته بندی ویا گم شدن بسته بندی امکان مرجوعی وجود نخواهد داشت.

در فاطر چه کاری انجام میدهیم؟

ما در فاطر به عنوان مشاور، طراح، تامین کننده و مجری انواع شبکه های فیبر نوری و مس و همچنین توسعه دهنده انواع نرم افزار ها و سرویس های متنوع، قادر هستیم کلیه ی خدمات پسیو، اکتیو و سرویس های جریان ضعیف شما را به صورت یکپارچه و بر روی زیر ساخت ارتباطی فیبر نوری، طراحی و پیاده سازی کنیم.

تماس با ما

آدرس : نارمک جنوبی - بین چهارراه آیت و خاقانی - پلاک 499
تلفن گویا:   73065000-021   واحد بازرگانی:   4-73065111-021
ایمیل:   info[at]opticalfiberco.com

شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

Search