Huawei SmartAX MA5620

دستگاه Huawei SmartAX MA5620 یکی از MDU های پیشرو در ارائه سرویس های پهن باند و همچنین سرویس های Voice over IP ( به اختصار VOIP ) بر روی شبکه های فیبر نوری FTTx می باشد که متناسب با نیازهای کاربران خانگی و اداری و تجاری در مقیاس های متوسط و بزرگ به کار گرفته می شود .

در این دستگاه یک یا دو پورت آپلینک تعبیه شده است که یکی از کاربردهای مرسوم آن در پروژه های FTTx و به عنوان پورت GPON می باشد. این دستگاه در ظرفیت های مختلف اعم از 8 ، 16 یا 24 پورت اترنت Fast Ethernet ( به منظور انتقال داده، صوت و تصویر) و به همین تعداد پورت های POTs( برای ارائه خط تلفن شهری بر روی تلفن های آنالوگ) ارائه می شود که می تواند پاسخگوی نیازهای مشترکان مسکونی، اداری و تجاری، شهرکی و ... باشد.

طراحی این MDU به گونه ایست که می توان در شرایط جوی متفاوت آب و هوایی مورد استفاده قرار گیرد. میتوان آن را به صورت outdoor ( در فضای بیرونی ) و indoor ( در فضای داخلی بر روی دیوار یا داخل کابینت ها) نصب و نگهداری کرد . از مزایای این تجهیز مصرف انرژی کم ( به دلیل حذف تجهیزات متعدد و تجمیع کارکرد و قابلیت های آنها در یک دستگاه ) ، قابلیت اطمینان بالا، نصب سریع و آسان و ظرفیت های متنوع می باشد.

Huawei SmartAX MA5620

قابلیت ها

از جمله قابلیت های این نرم افزاری این دستگاه :
  • - امکان ارائه سرویس های شبکه ای متنوع
  • - مدیریت آسان و انعطاف پذیر متناسب با نیازهای کاربران
  • - امکان ارائه کیفیت خدمات QoS بالا تز طریق تخصیص پویای پهنای باند DBS
  • - پشتیبانی از ترافیک های downstream و upstream شبکه

دسترسی سریع

بلاگ

ساختمان مرکزی شرکت

مستقر در خیابان دماوند-بین چهارراه آیت و خاقانی-روبروی ایستگاه BRT ابوریحان -پلاک 499

تلفن

021-77959684-5 | 021-73065000
واحد بازرگانی : 4-73065111-021

شبکه های اجتماعی

Search