language flag language flag

شرکت فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

مالتی متر نوری گرندوی

سری FHM2

مالتی متر نوری گرندوی سری FHM2

مالتی متر نوری گرند وی سری FHM2 یک منبع نور لیزری پایدار و یک پاورمتر نوری بسیار دقیق را در خود جای داده است. منبع نور لیزری ، قادر است لیزر با طول موج های 1310/1490/1550nm یا 1310/1550nm را روانه می کند. بخش پاورمتر نوری این مالتی متر می تواند بصورت خودکار طول موج را تشخیص دهد. مالتی متر سری FHM2 دارای ظرفیت ذخیره سازی بالا می باشد. با استفاده از نرم افزار، کاربر می تواند یک گزارش را تولید و یا گزارش تست را به راحتی مدیریت کند.
ویژگی ها:icon
• سه طول موج خروجی در یک اینترفیس خروجی
• دسترسی مداوم به موج و موج مدوله شده، فرکانس سیگنال مدوله شده 270 Hz، 1KHz و 2KHz
• نمایشگر با نور پس زمینه
• دارای مدار شارژ
• قابلیت ذخیره کردن تا 999 نتیجه تست
• اینترفیس USB جهت اتصال به PC با استفاده از نرم افزار
• خاموش شدن خودکار در وضعیت Low Power
مشخصاتicon

مدل

FHM2A01

FHM2B01

پاورمتر

طول موج کالیبراسیون

850/1300/1310/1490/1550/1625

کانکتور

FC/SC(ST آپشنال)

تعداد آیتم قابل ذخیره

999

Ref.Value

دارد

Display Units

dB/dBm/mW/uW

دقت نمایش

0.01dB

دقت

±5%±1nW

تشخیص طول موج

1310/1490/1550 (input power≥-40dBm)

Tone Detection

270Hz/1KHz/2KHz (input power≥-40dBm)

رنج اندازه گیری

-50 to +26dBm

-70 to +10dBm

منبع نور لیزری

طول موج خروجی

1310/1550nm

کانکتور

FC/PC ثابت

فرکانس مدولاسیون

270Hz/1KHz/2KHz

توان خروجی

-5dBm±0.5dB

خاموش شدن خودکار

 دارد

ویژگی های عمومی

منبع تغذیه

2pcs*NiHM 1.2V, 2000mAh; AC/DC Adapter

رابط اتصال به PC

USB

طول عمر باطری

>100 hours (laser off)

دمای عملکرد

-10 to +50℃

دمای ذخیره سازی

-20℃~+70℃

رطوبت نسبی

<90% (غیرمتراکم)

ابعاد/ وزن

168mmL×76mmW×43mmH / 260g

مالتی متر نوری
FHM2 دیتا شیت