language flag language flag

شرکت فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

FTTH Fast Connector


کریمپ حرارتی)  شرینک حرارتی)


ویژگی ها:
بدون پولیش در کارخانه
نوع کانکتور: SC، FC
تلفات ورودی پایین: < 0.3dB
تلفات بازگشتی بالا: PC≥50dB, APC≥55Db
استحکام کششی بالا: > 20N
مونتاژ راحت و سریع
مورد استفاده برای FTTH، کابل فیبر نوری نیاز به تعمیر سریع دارد
کاربردهاicon
FTTH
کابل فیبر نوری که نیاز به تعمیر سریع دارد
مشخصاتicon

موارد اطلاعات فنی
نوع کابل 900um、2mm、3mm fiber, 3.1mm×2.0mmbutterfly cable
نوع کانکتور SC/APC, SC/UPC
ابعاد فیبر 125um( 652& 657)
نوع فیبر مشخص شده توسط مشتری
مود و حالت فیبر SM & MM
تلفات ورودی Typ.:0.25dB, Max.:0.5dB(1310nm&1550nm)
تلفات برگشتی PC≥40dB APC≥55dB
استحکام کششی 900um:>4N,2mm/3mm:>20N
دمای عملیاتی -40 °C~+85 °C
چرخه دمایی IL≤0.2dB, RL≤5dB
لرزش IL≤0.2dB, RL≤5dB
انبارداری تجهیزات در دمای پایین ℃‎ -40 IL≤0.2dB, RL≤5dB
14. 85%H IL≤0.2dB, RL≤5dB