language flag language flag

شرکت فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

کانورتور تلفن 8 کانال
8phone+1ethernet+2E1

مدل :

برند :

ساخت :

رنگ :
OPF-PHC812

کانورتور تلفن

بلژیک

مشکی
کانورتور تلفن
معرفی محصول icon
این کانورتور تلفن براساس تکنولوژی پیشرفته دیجیتالی فیبر نوری می باشد که موجب ارسال و دریافت سیگنال های متعدد تلفن به طور همزمان، بدون اعوجاج و با کیفیت بالای انتقال در یک فیبر single-mode می شود .
این دستگاه بدون فشرده سازی اطلاعات می تواند نیاز های مشترک را به طور کامل فراهم نماید و دارای امکاناتی نظیر نصب آسان، عدم نیاز به اشکال زدایی، ماژول های نوری و مدارات مرکزی با عملکرد بالا، دارای پورت فیبر و UTP مطابق با استاندارد های بین المللی، دارای نشانگر LED جهت نمایش شرایط کار دستگاه، مناسب برای محیط های کاری مختلف می باشد.



مشخصات کلی icon
تعداد پورت تلفن

نوع کانکتور تلفن

تعداد پورت Ethernet(RJ45)

رابط اترنت

تعداد پورت خط E1

نوع فیبر

نوع کانکتور فیبر نوری

حداکثر مسافت انتقال

طول موج

نوع مدل

برق ورودی

برق خروجی

محافظ

مصرف برق

دمای عملکرد

دمای ذخیره سازی

رطوبت قابل تحمل محیط
8 پورت

RJ11

یک پورت

RJ-45

دو پورت

single-mode

FC/ST/SC (کانکتور پیش فرض SC میباشد و انواع دیگر آن قابل سفارش است.)

120 کیلومتر در Single mode و 2 کیلومتر در multi mode

1310/1550nm

استندالون/ رکمونت

AC 100~240V, AC/DC 12~48V

DC5V2A

over voltage and over current protection

≤ W5

+70 ˚C‏ تا ‎-20 ˚C

+85 ˚C‏ تا ‎-10 ˚C

0~95% (غیر متراکم)

ویژگی ها icon
• روشEncoding and decoding ‎ ‏PCM/24bit encoder : ‎
• کنترل سیگنال : طبق استانداردهای بین المللی
• رابط ارتباطی : تلفن های معمولی و خطوط شهری مرسوم و یا SPC exchange
• انواع ‏Connection :‎ ‏point to point، tel to tel hot-line، tel و SPC exchange connection