language flag language flag

شرکت فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

تجهیزات جانبی OLT


CXO160G(i)

CXO160G(i)
Part Number: 1300009053
کارت های OLT

نام قطعه CXO160G Comer. Temp  CXO160G Indus. Temp
شرح محصول CXO 160Gbps Switch Fabric Card
with 2 x 10GE C-Temp
(3RU Chassis only)
 CXO 160Gbps Switch Fabric Card
  with 2 x 10GE I-Temp
 (3RU Chassis only)
اسلات‌های قابل استفاده‌ی
OLT1T1
1 & 5
ظرفیت سوئیچینگ 162Gbps
اندازه‌ی تجهیزات 385 x 30 x 212 (HxWxD) mm
اندازه‌ی پکیج 480 x 55 x 305 (HxWxD) mm
وزن خالص (کیلوگرم) 1,45
وزن پکیج (کیلوگرم) 1,54
پکیجینگ یک عدد برد CXO160G(i)
ویژگی‌ها و مشخصات
برق (Power) ولتاژ ورودی: 48VDC
محدوده ی ولتاژ: ‎ -40.50VDC ‏ تا ‎ -57VDC
اتصالات زمینی مطابق با استانداردهای ETSI EN 300 386
سازگاری الکترومغناطیسی (EMC)  مطابق با استانداردهای ETSI EN 300 386
مصرف برق (W @ -48VDC) کمتر از 66
دما -5ºC to +45ºC -5ºC to +65ºC
رطوبت محدوده‌ی رطوبت نسبی 0 تا 95%
رابط‌ها
تعداد رابط‌های مدیریت 2x ETH + 1x USB serial interface
تعداد رابط‌های آلارم و سنکرونیزم 1x MISC interface for alarm I/O and E1/T1 Sync
تعداد رابط‌های آپ‌لینک 2x10GbE
شاخص‌های وضعیت LED AVR/PRC/ON/FRR/HLR/LCK/l10GbE L&A

CXO640G

CXO640G
Part Number: 1300008143
OLT card

این بورد هم برای OLT1T2 و هم برای OLT1T3 مورد استفاده قرار می‌گیرد.
نام قطعه CXO640G
شرح محصول CXO640G - 640G Switch Fabric
اسلات‌های قابل استفاده‌ی OLT1T3 1 & 20
ظرفیت سوئیچینگ 640Gbps
اندازه‌ی تجهیزات 385 x 30 x 212 (HxWxD) mm
اندازه‌ی پکیج 480 x 55 x 305 (HxWxD) mm
وزن خالص (کیلوگرم) 1,40
وزن پکیج (کیلوگرم) 1,49
پکیجینگ یک عدد برد CXO640G
ویژگی‌ها و مشخصات
برق (Power) ولتاژ ورودی: 48VDC
محدوده ی ولتاژ: ‎ -40.50VDC ‏ تا ‎ -57VDC
اتصالات زمینی مطابق با استانداردهای ETSI EN 300 386
سازگاری الکترومغناطیسی (EMC)
مصرف برق (W @ -48VDC) کمتر از 80
دما -5ºC to +45ºC
مطابق با استاندارد ETSI ETS 300 019-1-3 Class 3.2
رطوبت محدوده‌ی رطوبت نسبی 0 تا 95%
رابط‌ها
تعداد رابط‌های مدیریت 2x ETH + 1x USB serial interface
تعداد رابط‌های آلارم و سنکرونیزم 1x MISC interface for alarm I/O and E1/T1 Sync
شاخص‌های وضعیت LED AVR/PRC/ON/FRR/HLR/LCK/l10GbE L&A

TA48GE(D)

TA48GE(D)
Part Number: 1300008460

این برد برای بردهای OLT1T1، OLT1T2 و OLT1T3 مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برد کارت های OLT کارت های OLT
ظرفیت سوئیچینگ 40
اندازه‌ی تجهیزات 385 x 20 x 212 (HxWxD) mm
اندازه‌ی پکیج 480 x 55 x 305 (HxWxD) mm
وزن خالص (کیلوگرم) 1,12 1,80
وزن پکیج (کیلوگرم) 1,35 2,03
پکیجینگ یک عدد بردTA48GE یک عدد بردTA48GED
ویژگی‌ها و مشخصات
برق (Power) ولتاژ ورودی: 48VDC  محدوده ی ولتاژ: ‎ -40.50VDC ‏ تا ‎ -57VDC
مصرف برق (W @ -48VDC) کمتر از 75
دما -5ºC to +45ºC -5ºC to +65ºC
مطابق بااستانداردهای ETSI EN 300 386
رابط‌ها
تعداد رابط‌های GE 24/48
شاخص‌های وضعیت LED Board Status; GE ports L&A Board Status
سیستم محل اسلات
SUB-RACK-OLT1T3 14RU/19’’ 2 to 19
SUB-RACK-OLT1T2 7RU/19’’ 2 to 10
SUB-RACK-OLT1T1 3RU/19’’ 2 to 4

TG16G

TG16G
Part Number: 1300008144

کارت های OLT این برد برای بردهای OLT1T1، OLT1T2 و OLT1T3 مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نام قطعه TG16G
شرح محصول 16 Port GPON Access Module (SFPs not included)
اندازه‌ی تجهیزات 385 x 30 x 212 (HxWxD) mm
اندازه‌ی پکیج 480 x 55 x 305 (HxWxD) mm
ظرفیت بک‌پلین (گیگابیت بر ثانیه) 40
وزن خالص (کیلوگرم) 1,24
وزن پکیج (کیلوگرم) 1,30
پکیجینگ یک عدد برد TG16G
ویژگی‌ها و مشخصات
برق (Power) ولتاژ ورودی: 48VDC
محدوده ی ولتاژ: ‎ -40.50VDC ‏ تا ‎ -57VDC
مصرف برق (W @ -48VDC) کمتر از 85
دما -5ºC to +45ºC
رطوبت محدوده‌ی رطوبت نسبی 0 تا 95%
مطابق با استانداردهای ITU-T Recommendation G.984.x
ITU-T Recommendation G.988
FCC Part 15 Class
ETSI EN 300 386
ETSI ETS 300 019-1-3 Class 3.2
رابط‌ها
تعداد رابط‌های GPON 16
شاخص‌های وضعیت LED Board status; GPON ports L&A
محل اسلات و سیستم‌های قابل استفاده
سیستم محل اسلات
SUB-RACK-OLT1T3 14RU 2 to 19
SUB-RACK-OLT1T1 3RU 2 to 4

TU40GR

TU40GR - RF Overlay
Part Number: TU40GR

کارت های OLT
برد TU40GR slot position in OLT shelf
سیستم OLT
اسلات
TU40GR OLT1T3 4 تا 17

اینترفیس‌ها
• 4 عدد اینترفیس‌های آپ‌لینک 10GbE
- ماژول‌های XFP
• 1 عدد ورودی RF Overlay
- کانکتور نوری SC/APC
• 4 عدد خروجی‌های RF Overlay
- کانکتورهای نوری SC/APC
• محافظ RF Overlay (برای استفاده در آینده)
• ورودی/خروجی RF Overlay working
• ورودی/خروجی محافظ RF Overlay
• کانکتورهای نوری SC/APC

*هم برای OLT1T2 و هم برای OLT1T3 مورد استفاده قرار می‌گیرد.

TR32R

TR32R - RF Overlay EDFA MUX
Part Number: TR32R

کارت های OLT

این برد برای بردهای OLT1T1، OLT1T2 و OLT1T3 مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برد TR32R
محل اسلات TR32R در باکس OLT
سیستم OLT
OLT1T3
اسلات 2 تا 18
اینترفیس‌ها
• 1 ورودی RF Overlay
- کانکتور SC/APC
• 32 ورودی GPON
- گروه 1 تا 16 ورودی GPON
- گروه 17 تا 32 ورودی GPON
  SC/APC connector
• 32x Trunk outputs (RF Overlay + GPON)
- Group 1->16 Trunk Out
- Group 17->32 Trunk Out
  SC/APC connector

*هم برای OLT1T2 و هم برای OLT1T3 مورد استفاده قرار می‌گیرد.

TU40G

TG16G
Part Number: 1300008145

کارت های OLT
نام قطعه TU40G
شرح محصول 4x 10G Uplink Module (XFPs not included)
اندازه‌ی تجهیزات 385 x 20 x 212 (HxWxD) mm
اندازه‌ی پکیج 480 x 55 x 305 (HxWxD) mm
ظرفیت بک‌پلین (گیگابیت بر ثانیه) 40
وزن خالص (کیلوگرم) 0,70
وزن پکیج (کیلوگرم) 1,20
پکیجینگ یک عدد برد TU40G
ویژگی‌ها و مشخصات
برق (Power) ولتاژ ورودی: 48VDC
محدوده ی ولتاژ: ‎ -40.50VDC ‏ تا ‎ -57VDC
اتصالات زمینی مطابق با استانداردهای ETSI EN 300 386
سازگاری الکترومغناطیسی (EMC)
مصرف برق 45 کمتر از
دما -5ºC to +45ºC
مطابق با استانداردهایETSI ETS 300 019-1-3 Class 3.2
رطوبت محدوده‌ی رطوبت نسبی 0 تا 95%
رابط‌ها
تعداد رابط‌های 10GbE 4
شاخص‌های وضعیت LED Board status; 10GbE ports L&A
محل اسلات و سیستم‌های قابل استفاده
سیستم محل اسلات
SUB-RACK-OLT1T3 2 to 19
SUB-RACK-OLT1T2 1 to 5 and 8 to 11
SUB-RACK-OLT1T1 2 to 4

ماژول فن T1

ماژول فن (برای OLT1T1)
• یک ماژول خنک‌کننده با دو فن اضافی
• ماژول فن قابل تعویض و hot swappable است
• ماژول خنک‌کننده‌ی برداشته شده پس از تمیز کردن و بازبینی می‌تواند در سیستم دیگری مجددا مورد استفاده قرار بگیرد
• در صورت از کار افتادن یکی از فن‌ها، هوای تامین شده بوسیله‌ی واحدهای مجاور برای عملکرد صحیح تجهیزات کافی است
فن OLT

ماژول فن T3/T2

ماژول فن (برای OLT1T3 و OLT1T2)
• یک ماژول خنک‌کننده با هشت فن اضافی
• ماژول فن قابل تعویض و hot swappable است
• ماژول خنک‌کننده‌ی برداشته شده پس از تمیز کردن و بازبینی می‌تواند در سیستم دیگری مجددا مورد استفاده قرار بگیرد
• در صورت از کار افتادن یکی از فن‌ها، هوای تامین شده بوسیله‌ی واحدهای مجاور برای عملکرد صحیح تجهیزات کافی است
فن OLT