language flag language flag

هلدینگ فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

نمایشگاه فیبر نوری اورلاندو ۲۰۱۹

نمایشگاه فیبر نوری نمایشگاه فیبر نوری اورلاندو ۲۰۱۹ از ۳ تا ۵ جولای ۲۰۱۹ در شهر اورلاندو آمریکا برگزار خواهد شد. این نمایشگاه تمام برند های معروف صنعت فیبر را دور هم جمع خواهد کرد تا با ارائه آخرین محصولات خود در زمینه راهکارهای FTTH و کابل فیبر نوری و دیگر مسائل حوزه فیبر به گفت و گو با یکدیگر بپردازند و آخرین پیشرفت های این صنعت رو به رشد را بررسی کنند.

این نمایشگاه توسط شرکت های مهم مخابراتی مانند adtran، Dcom، ofs و بسیاری از شرکت های دیگر پشتیبانی می شود . بسیاری از شرکت های معتبر دنیا نیز به عنوان غرفه دار در آن شرکت خواهند کرد.

بنابر گزارشات داخل سایت نمایشگاه فیبر نوری اورلاندو ۲۰۱۹، این نمایشگاه از بخش های مختلفی تشکیل شده که شامل کارگاه و کنفرانس های آموزشی برای علاقمندان، بازاریابی، FTTH و شبکه، مدیریت شبکه و … می شود که در هر کدام از آنها برترین های این صنعت به ارائه نظرات و محصولات خود خواهند پرداخت.

طبق اعلام سایت نمایشگاه فیبر نوری اورلاندو ۲۰۱۹ در هر یک از سالن های جامع ما در این نمایشگاه، قادر خواهید بود راهکارهایی را بیابید که می تواند به شما در پیشرفت و گسترش نفوذتان در بازارهای مالی صنعت فیبر نوری کمک کند. بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می توانند آخرین دستگاه ها، پیشرفت های فناوری و راهکارهای مختلف را مورد بازدید قرار داده و از آنها استفاده کنند."

منبع خبر