language flag language flag

هلدینگ فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

چهاردهمین کنفرانس سالانه FTTH APAC 2019

شورای مرکزی بخش آسیا پاسیفیک که در زمینه FTTH فعالیت می کند، چهاردهمین دوره کنفرانس سالانه FTTH APAC 2019 را در ووهان چین در تاریخ 17-15 آوریل 2019 برگزار خواهد کرد. این شهر مرکز چین در زمینه فیبر و مخابرات است. بعد از برگزاری موفق دوره قبل در فیلیپین، این دوره نیز با همکاری شورای مرکزی بخش آسیا پاسیفیک و شرکت CRU برگزار می گردد.

FTTH APAC شهر ووهان از مراکز اصلی شرکت های مخابراتی فیبر نوری در چین است و بسیاری از نوآوری های راهکار FTTH و صنایع مخابراتی در این شهر اتفاق می افتد. ارتباطات شرکت ها، سیاست ها و فناوری ها در زمینه فیبر باعث شده تا در کنفرانس FTTH APAC 2019 حدود 500 شرکت منحصر به فرد در آن حضور داشته باشند. شرکت کنندگان این کنفرانس شامل شرکت های مخابراتی، سیاست گذاران این صنعت، اپراتورهای شبکه، شهرداری ها و شرکت هایی هستند که در زمینه FTTHراهکار ارائه می دهند.

کنفرانس امسال با موضوع "ایجاد شهر هوشمند مبتنی بر فیبر با اینترنت نسل پنجم" برگزار می شود و این فرصت را برای همگان فراهم می کند تا میزان پیشرفت صنعت مخابرات را در منطقه آسیا پاسیفیک، آینده راهکار FTTx و بکار گیری آن در شبکه را به عنوان پلت فرمی که شهر هوشمند و شبکه 5G روی آن بستر ارائه می شود بررسی کنند. به دلیل نقش پر اهمیت کنفرانس FTTH APAC 2019 در بازار مخابراتی منطقه آسیا پاسیفیک، این رویداد فرصت بزرگی است تا همه افرادی که به راحتی دسترسی به آنها آسان نیست در یکجا جمع شوند و تمام جوانب این بازار را ارزیابی کنند.

یک کنفرانس سه روزه شامل ارائه مطلب و کارگاه های عملی با موضوعات زیر می باشد: • شنیدن نظرات اپراتورهای مخابراتی در زمینه استراتژی بکارگیری فیبر نوری.
• شناخت سیاست های منطقه ای و تاثیر آنها روی سرمایه گذاری های مخابراتی.
• ارائه مطالعه های موردی توسط شهرداری ها و بحث در مورد بهترین استراتژی در زمینه شهر هوشمند
• مباحث فنی در زمینه چگونگی سازگاری زیر ساخت شبکه های FTTx تحت اینترنت نسل پنجم با ویژگی های یک شهر هوشمند
• ملاقات با کارشناسان و کسانی که در این زمینه نوآوری انجام داده اند به منظور ایجاد شراکت و بهبود کارکرد شبکه FTTH
منبع خبر