language flag language flag

هلدینگ فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

کنفرانس آمستردام هلند در زمینه راهکار FTTH و تاثیرات آن روی صنایع و خدمات مخابراتی

راهکار FTTH امروزه برای ارتباطات ثابت به صورت گسترده از راهکار FTTH استفاده می گردد. طبق برآوردهای انجام شده توسط بسیاری از کارشناسان، این راهکار نسبت به دیگر راهکارهای مخابراتی مزیت های بسیار بیشتری دارد و به نوعی زیرساخت لازم برای ارائه خدمات در آینده را نیز فراهم می کند.
این گزارشات سوالات زیادی را در مورد تاثیر شبکه FTTH روی بازار کالا و خدمات مخابراتی بر می انگیزد. سوالاتی از قیبل:
• آیا راهکار FTTH باعث تغییر وضعیت بازار خدمات مخابراتی و رقابتی تر شدن آن می شود؟
• توانایی های شبکه FTTH چگونه روی تقاضا تاثیر می گذارد؟
• بهترین شیوه مدیریتی شرکت مخابراتی در مواجه با مدل اقتصادی راهکار FTTH چیست؟
• شبکه FTTH چه فرصت هایی را برای گسترش بازار خدمات مخابراتی انجام می دهد؟
در همین راستا کنفرانسی توسط اتحادیه اروپا ترتیب داده شده است که در تاریخ 12 تا 14 مارچ 2019 در شهر آمستردام هلند برگزار می گردد. حدود 155 کارشناس از شرکت های معتبر و بزرگ مخابراتی دنیا به عنوان سخنران در این کنفرانس شرکت خواهند کرد و در مورد نحوه پاسخگویی به سوالات بالا با یکدیگر به گفت و گو و تبادل نظر خواهند پرداخت.
این کنفرانس تنها یک جلسه گفت و گو نیست؛ بلکه 3000 شرکت کننده از 94 کشور آخرین فناوری ها، نوآوری ها و راهکارهای خود را در زمینه FTTH به نمایش می گذارند. علاوه بر این حدود 11جلسه کارگاهی نیز برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است که با حضور در آنها طور عملی با راهکار FTTH آشنا شوند.
آنچه تا کنون در مورد FTTH مشخص است این است که به طور قطع راهکار FTTH یکی از مهمترین زیرساخت های مخابراتی در بازار امروز و آینده خواهد بود و کشورها و شرکت هایی که در این زمینه هدفمند عمل کنند، و آماده یک بازار رقابتی باشند، آینده درخشانی در بازار شبکه های مخابراتی خواهند داشت.

منبع خبر