language flag language flag

هلدینگ فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

توسعه فناوری uCPE و NFV توسط شرکت تلکو سیستم

شرکت تلکو سیستم می گوید بر اساس استراتژی سرمایه گذاری و توافقات دو جانبه با شرکت آرم فناوری محصولات uCPE و NFV را توسعه می دهد. شرکت تلکو سیستم با تیم فنی آرم در یک برنامه چند ساله همکاری کرده است که منجر به تولید نمونه اولیه uCPE شد. در حال حاضر تمرکز روی توسعه نمونه های اولیه بر اساس NXP و SoCs است تا این امکان فراهم شود که uCPE و NFV را به روز رسانی کند. سرعت خدماتی که مورد استفاده آرم و فروشندگان SoC قرار می گیرد به همراه VNF، و خدمات امنیتی نیز بر اساس trustZone تماماً مورد توجه قرار گرفته اند و فناوری آنها توسعه پیدا خواهد کرد. خدمات جدید پیش زمینه برای توسعه بیشتر در آینده به ویژه در زمینه های اینترنت اشیا و فناوری های MEC است.

تلکو سیستم و آرم با هم همکاری خواهند کرد تا خدمات نوین دیگری را به بازار عرضه کنند و فناوری uCPE و NFV را ارتقاء دهند. این فناوری شامل VNF خواهد شد که احتیاجات اپراتورهای شبکه را نیز بر آورده می کند. NFVTime فرصت های تجاری جدید برای VNF فراهم می کند و طبق ارزیابی تلکو باعث افزایش کارایی نیز می گردد.

آقای آریل افراتی مدیر تلکو می گوید:"بعد از همکاری موفقیت آمیز با آرم، ما مشتاقانه اعلام می کنیم این سرمایه گذاری فوق العاده باعث پیشرفت uCPE و NFV شد و استراتژی اجرایی، شرکت آرم را وارد زیر ساخت های شبکه های ارتباطی کرد. ما از گذشته نیز تقاضا برای NFVTime داشتیم و انتظار داشتیم این راهکار جدید باعث جذب مشتری در آمریکای شمالی و دیگر مناطق توسعه یافته گردد."

منبع خبر