language flag language flag

شرکت فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

نمایش حسگرهای جدید فیبر نوری شرکت فوتون کنترل در نمایشگاه SEMICON چین

شرکت فوتون کنترل، به عنوان پیشرو در تامین و توسعه فناوری حسگرهای نوری در صنعت نیمه هادی، جدیدترین پروب نوری با دامنه ی گسترده تر اندازه گیری دما خود را در نمایشگاه SEMICON چین به نمایش خواهد گذاشت.

این رنج دمایی جدید در هر دو نوع پروب اندازه گیری دما تماسی و مستغرق کاربرد دارد. در حال حاضر پروب های اندازه گیری دمای تماسی قادرند رنج دمایی -95°C تا 400°Cو نوع مستغرق آن رنج -95°C تا 300°Cرا اندازه گیری نمایند. پروب های فیبر نوری اندازه گیری دما شرکت فوتون کنترل هنگامی که در کنار یک کانورتر قرار می گیرند، می توانند به پیچیده ترین محیط های Etch, Deposition و سایر عملیات های مرتبط به نیمه هادی ها تخصیص یابند. تخصص این شرکت در ساخت سریع نمونه اولیه و ساخت سولوشنهای OEMسفارشی این سیستم های نوری اندزه گیری دما است.

John Rydstrom مدیر فروش فوتون کنترل گفت: رنج گسترده تر سنجش دما در سیستم فیبر نوری اندازه گیری دمای شرکت فوتون کنترل، راهکارهایی بیشتری به مشتریانی که به دنبال دقت بیشتر در فرآیندهایی با تداخل الکترومغناطیس بالاتر و دمای شدیدتر هستند، ارائه می دهد.

فوتون کنترل پروب های فیبر نوری سنجش دما و کانورتورهای خود را در SEMICON China که از 14 تا 16 مارس در نمایشگاه بین المللی شانگهای چین برگزار خواهد شد به نمایش خواهد گذاشت. SEMICON
منبع خبر