language flag language flag

شرکت فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

حضور شرکت فاطر رسا نور در کنگره تخصصی و بین المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات

شرکت فاطر رسا نور در چهارمین کنگره تخصصی و اولین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات که در 19 و 20 آذرماه در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید، حضور یافت. در روز دوم این کنگره مقاله ی " تکنولوژی‌های روز و نقش آنها در حوزه‌ی سلامت" توسط مدیریت شرکت فاطر، مهندس مسعود بیگلو و معاونت دپارتمان راهکارهای بیمارستانی، دکتر پور کچویی، ایراد گردید. در این مقاله، موضوع " استفاده از نسل جدید فناوری‌های ارتباطی مبتنی بر فیبر نوری در هوشمند سازی بیمارستان‌ها" مطرح و به تکنولوژی GPON ، سلامت هوشمند، مزایای هوشمندسازی بیمارستانها و مراکز درمانی، سرویس‌های قابل ارائه در بیمارستان‌های هوشمند نظیر دوراپزشکی، اتاق هوشمند بیمار، سیستم اطلاع‌رسانی اتاق عمل، درمانگاه و لابی بیمارستان، کنترل و مدیریت هوشمند تأسیسات، کنترل و مدیریت هوشمند شرایط محیطی در جهت بهینه سازی مصرف انرژی و... به تفضیل پرداخته شد.

این کنگره به همت دانشگاه علوم پزشکی ایران و مجمع خیرین سلامت و با مشارکت و همکاری کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، سازمان برنامه و بودجه و بسیاری از مراکز، نهادها و سازمانهای مختلف در راستای ایجاد عزم ملی در جهت هماهنگی نهادهای ذیربط و افزایش جلب مشارکتهای مردمی در ساخت و تجهیز بیمارستانهای ایمن با طراحی های نوآورانه برپا شد.
محورهای کنگره:
• رویکردهای جدید در تامین منابع مالی، ساخت، تجهیز و بهره برداری از بیمارستان ها و راهکارهای افزایش مشارکت های مردمی
• تجهیزات نوین در بیمارستانهای آینده
• تکنولوژی های نوین طراحی، ساخت و تجهیز بیمارستانهای آینده
• بیمارستانهای امن و پاسخگو در مواقع بحران حوادث و بلایا
• تاسیسات نوین و رویکردهای بهینه کاهش مصرف انرژی در بیمارستانها
• مهندسی نگهداشت و مدیریت منابع فیزیکی و تجهیزات
• چالش ها و راهکارهای طراحی، ساخت و تجهیز بیمارستانها
این کنگره با امتیاز بازآموزی برای متخصصین، مدیران و کارشناسان و برگزاری کارگاه های تخصصی برگزار گردید و در پایان از خیرین سلامت و پیشگامان حوزه ساخت بیمارستان، تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
View the embedded image gallery online at:
http://www.opticalfiberco.com/news/729-news101#sigProIda46328465c
برای دیدن تصاویر بیشتر روی تصویر کلیک کنید