language flag language flag

هلدینگ فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

مخابرات امریکا Zayo را برای فیبر تاریک انتخاب کرد

مخابرات امریکا | فیبر تاریک یکی از شرکت ها اصلی مخابرات امریکا Zayo را برای زیر ساخت فیبر تاریک بین ممفیس و بیشتر مناطق نیواورلئان انتخاب کرده است.Zayo بدون نیاز به اضافه کردن هیچ زیر ساختی، از شبکه ی موجود برای راه اندازی 360 شبکه استفاده می کند. فیبر تاریک بخشی از به روز رسانی این شرکت برای دست یابی ظرفیت بالاتر فیبر در سراسر شبکه است.

حق استفاده غیر قابل فسخ (IRU) بیست ساله، به این شرکت با استفاده از فیبری که در طول مسیر جنوب شرقی منحصر بفرد Zayo قرار دارد، زیر ساخت ارتباطی مهمی را ارائه می دهد.

شرکت های حامل و شرکت های کابلی در حال افزودن زیر ساخت فیبر نوری به شبکه های خود بمنظور افزایش ظرفیت، بهبود رکود و دست یابی به سرویس ها و ارتباطات با پهنای باند بالاتر هستند.

به گزارش انجمن USTelecom، صنعت مخابرات سیمی امریکا همچنان به سرمایه گذاری قابل توجهی برای گسترش و ارتقاء زیرساخت های پهن باند برای مصرف کنندگان و کسب و کارهای مختلف، با سرمایه گذاری بیش از 75 میلیارد دلار در سال 2015 ادامه می دهد.

یعقوب فولر، معاون رئيس راهکار فیبر تاریک منطقه جنوب شرقی Zayo گفت:"این معامله طولانی مدت، ارتباط ما با یک مشتری مهم را گسترش می دهد. این یک مثال بسیار خوب از اقتصاد مطلوب مدل کسب و کار ماست: استفاده کامل از شبکه داخلی جهت ایجاد ارزش برای مشتریان و سهامداران"

منبع خبر