language flag language flag

هلدینگ فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

فیبر تاریک AiNET در میدان همیلتون

AiNET شبکه فیبر تاریک خود را تا میدان همیلتون واقع در خیابان چهاردهم شمال غربی گسترش داده که قادر است امکان ارتقاء به سریعترین و امن ترین ارتباط آنلاین در واشنگتن دی سی را برای اماکن تجاری فراهم نماید. با اتصال به شبکه ی فیبر تاریک AiNET انعطاف پذیری در ساخت شبکه های سفارشی مطابق با نیازهای خاص کلاینت ها، بوجود می آید.

AiNET در دوازده ماه گذشته تا حد زیادی هر دو شبکه ی–شبکه فیبر تاریک و روشن- خود را در محدوده ی مرکز شهر گسترش داده است. صدها مایل از شبکه جدید، بسیاری از مشترکین در منطقه ی مرکز شهر را متصل کرده و انتخاب شبکه ی انعطاف پذیر و گسترش پذیر برای صدها سازمان و کسب و کار مختلف در آن منطقه خواهد بود. بسته های اینترنتی سازمانی و شرکتی نیز برای این دسته از مشتریان فراهم خواهد بود.

مشاغل مختلف و تمامی سازمان های دولتی و غیر دولتی واقع در دی سی به پهنای باند بالا، امنیت بالا، مدیریت قابل اعتماد سرویس ها و زیر ساختی که بطور کامل طراحی شده باشد نیاز دارند. AiNET اسرویس های موجود را با بالاترین کیفیت در منطقه شهری واشنگتن دی سی ارائه می دهد.

مایک فاکس، معاون مسئول توسعه کسب و کار منطقه گفت: "بازخورد مشتریان با توجه به انعطاف پذیری که در شبکه ی فیبر نوری ما مشاهده کرده اند بسیار مثبت بوده است. سازمان های بسیاری در منطقه واشنگتن که چنین کارهای مهمی را انجام می دهند نیازمند به شریک تکنولوژی که نیاز آنها را می فهمد و قادر به پاسخگویی به آنهاست خواهند بود. این فقط در مورد متصل شدن نیست بلکه در مورد اینکه به چه چیزی متصل خواهید شد است."

با شبکه ی AiNET در این مکان، مشترکین به هاب شبکه متصل شده و سرویسهای سفاشی که توسط AiNET ارائه می شود را دریافت می نمایند. مشاغلی که با AiNET قرارداد می بندند به سرعت بالا 10 گیگا بیت بر ثانیه دست پیدا کرده و از سیستم افزونگی و اقدامات قدرتمند امنیت سایبری نیز بهره می برند. خط فیبر AiNET واشنگتن دی سی این مزیت را دارد که می تواند همجوار با کاخ سفید و ساختمان کنگره بطور مستقیم اجرا شده و کار کند.

دیپاک جین، مدیر عامل و موسس AiNET معتقد است که رویکرد شرکت واقعا می تواند به مشتریان در تمرکز بر شایستگی های اصلی خود کمک کند. مشتریان ما AiNET را به عنوان شریک تکنولوژی خود انتخاب کرده اند چرا که توانسته اند به انعطاف پذیری که در هیچ کجا پیدا نکرده اند با استفاده از شبکه ی ما دست یابند. مردم اینترنت را به عنوان یک زیر ساختی ثابت می شناسند و درک نمی کنند که ارائه دهندگان شبکه می توانند شبکه سفارشی مطابق با نیاز آنها ارائه دهند.

AiNET به طور مداوم به شبکه فیبر خود ظرفیت و زیرساخت اضافه می کند. این شبکه، صدها سازمان دولتی، غیر دولتی، دفاتر خبری و اماکن تجاری را به مرکز داده ی AiNET و سراسر دنیا متصل می نماید .

فیبر تاریک

منبع خبر