language flag language flag

هلدینگ فاطر مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری

ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری، شبکه FTTH و تکنولوژی GPON

راه اندازی سرویس های IPTV در برج سپند

مجتمع مسکونی سپند نیاوران در زمینی به مساحت کل 32727 متر مربع در مجاورت باغ وزارت امور خارجه بنا شده است. این برج دارای 18 طبقه بوده و یکی از برج های منحصر بفرد تهران محسوب می شود.
این شرکت در راستای قراردادی که در اسفند ماه سال92 با موضوع راه اندازی زیر ساخت فیبر نوری، ارائه سرویس های مختلف نظیر دسترسی به کانال های تلویزیونی، انتقال تصاویر دوربین مدار بسته بر روی بستر شبکه، انتقال خطوط تلفن و... با برج سپند بسته بود و پس از نهایی شدن طرح های این پروژه و اجرای فاز به فاز این طرح ها، هم اکنون موفق به راه اندازی سرویس های IPTV در واحد های نمونه این برج شده است.
این سرویس ها شامل: سرویسVOD وAOD که پخش ویدئو و موسیقی درخواستی می باشد و این امکان در آن برای کاربر فراهم شده است تا از میان آرشیو موجو، فیلم و موزیک مورد علاقه خود را بر اساس دسته بندی موضوعی و یا هنرمند خاص انتخاب و مشاهده نماید.سرویس پخش زنده کانال های تلویزیونی و رادیوئی زمینی در بستر شبکه، سرویس پخش روی Access point با امکان پخش بر روی موبایل های اندرویدی و Apple IOS و... می باشد.
از آنجا که این برج هنوز به بهره برداری نهایی نرسیده است سرویس های دیگری نیز در آن پیش بینی شده است که در فاز های بعدی اجرایی خواهند شد.
راه اندازی سرویس های IPTV در برج سپند